Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátmetszés nektek mennyi...

A gátmetszés nektek mennyi idő alatt gyógyult be és mennyi idő után tudtatok normális szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom Magyarországon előszeretettel alkalmaznak gátmetszést, jóval többször mint ahogy kellene és fel vagyok készülve arra, hogy nálam is lesz. Nekem egyszer volt egy kinövésem a gáton és ki kellett vágni róla, utána vagy 4 hónapig borzasztóan fájt a szex és fel is szakadt, nagyon lassan gyógyult. Ezért is kérdezem hogy nektek akiknek volt ilyen hogyan gyógyult?

2018. nov. 22. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#7, ha hagytak volna nyugalomban vajudni, nem ez lett volna :( Lett volna egy szep termeszetes szulesem. Megertem, ha te ugy latod, hogy ilyen kirulmenyek kozott jobb a csaszar, mint egy korhazi huvelyi szules. Mindazok utan, amin atmentem sem szeretnek a kovetkezo szulesnel csaszart a veszelyei miatt, viszont amit lehet, meg fogok tenni, hogy olyan kirnyezetben szulessen a kovetkezo gyerekem, ahol en dontok a sajat testem felett, es orvos hozzam sem erhet, csakis veszhelyzetben.
2018. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csakhogy legyen jó tapasztalat is, nekem semmi bajom nem volt szerencsére. Első szülésem volt és sokan ijesztegettek, hogy majd így fog fájni, nem fogok tudni ülni stb.

Nagyon gyors volt a szülésem, szakadt a gátam majd gyorsan vágtak, a varrás elég sokáig tartott, de a dokinő kedves és precíz volt. Másnap éreztem, hogy kicsit csíp és kellemetlen és ennyi, nem fájt, rendesen tudtam ülni és egyáltalán nem is látszott. 4 hét után együtt voltam a párommal és minden rendben volt.

Sajnálom, hogy másoknak ilyen rossz tapasztalataik voltak. Remélem neked nem lesz kedves kérdező.

2018. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Aznna89 ***** válasza:
Nekem 2 is volt. Az elsővel màr előre mondtàk hogy biztos lesz. Lassan gyogyúlt,legalàbb 2 hètig alig bírtam ūlni. Kb 4 hèt volt a gyogyulàs,de sokàig mèg èrzèkeny volt a frontokra is. 6 hetes kontr utàn nem volt gond a szexel.A màsodikkal nem kèszūltek rà,felfelè repedtem a csiklómig,mire vàgtak màr össze-vissza repedtem. Nagyon sokat vartak ès azt mondták nagyon kemèny lesz a gyogyulás. Szülès utàn 2 órával màr mászkàltam,alig éreztem. Másnak törökülésben ültem az àgyon,a doki nem hitte el. Semmi bajom nem volt!! A 4.napon a vèdőnő is csak pislogott hogy a repedès/vágàs mértèkèhez kèpest nem sàntítok stb. A szexel szintèn semmi gond nem volt,alig birtuk kivàrni a 6 hetet 😉 Nekem semmi hátrànyt nem okozott egyik sem. Mind a kettővel felszívodó varratot kaptam,így nem kellet szedèsre sem mennem. Az elsővel kb 2.héten találtam meg a pici darabokat a betètben,a másodikkal nem tudodk nyilatkozni,eltüntek. Egyèbként egyik vágást sem éreztem,egy pici csípès volt talán. Nem mondom hogy szèp emlèk,ès lehet szerencsès is vagyok de nekem nem maradt meg rettenetes èlmènynek.
2018. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Aznna89 ***** válasza:
Ja ès lemaradt hogy mind a kettőt fàjdalomcsillapítàs ès minden egyèbb nèlkūl hoztam vilàgra. A vàgàstól eltekintve,szèp hàborítatlan szülèseim voltak. A nagy 5 éves a kicsi 11 hónapos. 2980g ès 3400g.
2018. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!