Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mostanában is követi a...

Még mostanában is követi a protokollt a szülészeten a Jávorszky Ödön kórház Vácon?

Figyelt kérdés
Mármint ha bemész a kórházba kontrakciókkal vagy szivárgó magzatvízzel 1 ujjnyira nyitott méhszájjal,és az első vizsgálat alkalmával burokrepesztés szülőszobára kerülés után azonnali oxitocyn bekötés következik.Rettegek a szüléstől pedig már 4. baba harmadikkal megkínoztak,nem szeretném ismét átélni.Viszont ha nem tartják ennyire a protokollt szóval ha nem akarják hogy 10 perc alatt kinnt legyen a baba, akkor nem vajúdnék itthon a gyerekek elött.Kérem azok az anyukák írjanak akik mostanában és abban a kórházban szültek.6 éve történt az utolsó kínzásom...sajnálom nem tudom szülésnek nevezni mert nem én szültem hanem az infúzió meg a hölgy aki a gyomrommal együtt préselte ki belőlem a kisfiamat.

2018. nov. 23. 12:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocs egy kicsit elment az irományom akkor te megúsztad az oxit,ergó nem is tudod "mit hagytál ki"
2018. nov. 24. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:

Valóban, engem mindkétszer Prepidillel indítottak. Azonnal erős 1-2 perces fájásokat okozott mindkétszer, és végig a szobában vajúdtam. Az elsőnél összesen 30 percet voltam a szülőszobában, a másodiknál 10-et, mert már tolófájással mentem át. Hidd el az sem volt kellemes.

Próbálj meg beszélni az orvossal mindenképp higy mit szeretnél. Akinél én szültem mindkétszer ügyeletben (Szaniszló doki) pl.nagyon rugalmas, jobban szereti a természetesebb dolgokat a többieknél. Van aki valóban szereti gyorsan letudni. De ha mem szólsz esély sincs hogy úgy szülj ahigy szeretnél (a lehetőségekhez kepest persze)

2018. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszod igazán jól esett.Te a nőgyógyászaton vajúdtál vagy a vajúdóban mert úgy hallottam hogy már olyan is van.

Sajnos a mai napig 6 év elteltével is elsírom magam ha fel kell idéznem azt az alkalmat.A baba becsúszott rendszeresen ellenőrzött spirál mellett,de ha annyira jönni akart lehet ellene tenni?Remélem hogy az ő születése majd segít elfeledtetni azt a 7 órát (annyi idő telt el oxi bekötése és a fiam születése között 2-3 perces "lekaparom a falat" fájásokkal-mivel mikor bekötötték azonnal elfolyt az összes vizem és jöttek ezek a fájdalmak) és nem kell külső segítséget kérnem a szülés megemésztésére.Ő lesz a kis megmentőm.

...remélem...

2018. nov. 24. 18:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a gyerekágyas/újszülöttes részen a szobában mert már előző nap befektettek. Külön vajúdó szerintem nincs, a szülőszobán van pár 3 szülőszoba meg az alternatív szülőszoba.
2018. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy sógornőm pont Gyurkovicsnál szült, 24 órán át hagyta szenvedni mert burkot sem repesztett. Úgyhogy még ugyanannál az orvosnál sincs kőbe vésve a menetrend. Reménykedj hogy Szaniszló lesz ügyeletben. Vele lehet beszélni. A többiek szerintem inkább felpörgetik.
2018. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, az Ferenczi volt...
2018. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!