Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szívódnak fel / lökődnek...

Mikor szívódnak fel / lökődnek ki a belső gátvarratok?

Figyelt kérdés
Idén júniusban szültem gátmetszéssel. A gátmetszés után néhány nappal az orvosom kiszedte a külső varratokat. Néhány hétig még kellemetlen volt az ülés, de aztán ugyanolyan volt, mint azelőtt. Most viszont, öt hónappal a szülés után újra fájdalmas lett számomra az ülés, így felkerestem egy nőgyógyászt. Megvizsgált, és megállapította, hogy még vannak bent varratok, amik nem szívódtak fel. Azt mondta, hogy fel fognak szívódni. Járt már valaki így? Én azt hittem, hogy ezek már rég felszívódtak. Ha eddig is ott voltak, hogyhogy csak most fájdalmas tőlük az ülés?
2018. nov. 26. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!