Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem dönthet a nő a...

Miért nem dönthet a nő a császár mellett?

Figyelt kérdés

Más sem folyik mostanában a csapból, csak az, hogy a nő dönthessen a teste felett. Úgy szülhessen, ahogy neki tetszik vagy kényelmes stb.

Akkor a császár mellett miért nem dönthet?



2018. dec. 1. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Az abortuszt vagy legalább egy részét fizeted olvass utána 😏 nekem életmentő császárom volt mert lassult a fiam szívverése. Sokkal rosszabb mint a természetes szülés árról nem beszélve hogy életre ott marad a nyoma arrol nem beszélve, hogy szakadhat a varrat belül is és kívül is és nyilván elfertőződhet. Nem hiszem hogy azér mindezt megéri bevállalni.
2018. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
11vagyok. Nyilván a missed ab. más mert ott műteni kell mert a természet nem viszi végbe rendesen vagy egyáltalán a folyamatot.
2018. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Én nem tudom egyesek agyàban ez a két szó "kényelmi műtét" hogy jön össze. :) Kb, mint a "kényelmi fejberúgàs". :):) Màshol nem a tb terhére. Ok, de itt abba is bele akarnak ugatni, ha valaki fogadott dokival, maga pénztàrcàjànak terhére akarja. Az ok, hogy gyöpösödött, fejletlen orszàg vagyunk. Szolgalelkű a nép többsége, aki egy kiló kenyér megvàsàrlàsàról alig tud dönteni, nemhogy a sajàt testéről és szüléséről.
2018. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem, hogy nem lehet Mo.-on donteni, de ha valaki megis megteszi (persze elegendo penzert) akkor o egybol szar anya aki sajnalja a testet blabla. Jol irta valaki elottem, lassan harmadik orszag lesz Mo. es ugy meg ott van a tipik magyar mentalitas (“hogy ha en is kibirtam masnak is ki kell birnia ne legyen mar kenyelmes”, es ezutan jon az, “hogy amugy a csaszar sokkal nehezebb”.) Annyira undoritok tudnak lenni az emberek, hogy mas teste folott akarnak donteni. Mindenki foglalkozzon sajat magaval, senkinem semmi koze ahhoz, hogy ki, hogy szul.

Az meg foleg erdekes amikor azzal jonnek, hogy marpedig mennyivel veszelyesebb meg sorolhatnam, akkor a feljett nyugaton miert lehet valasztani? Vagy talan a magyarok jobban tudjak mindenkinel, hogy mi a jo az embereknek?

2018. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a magyarok mindenkinél jobban tusjuk utolsó. Németorszàg, Svédorszàg, Amerika, stb mindenki hülye, csak mi magyarok vagyunk okosak. :) Igaz ők bîrnak olyan életet teremteni, hogy ne kelljen a wc-papîrt is magaddal vinni szülésre, meg ott nem vàgnak le làbat, mert olcsóbb mint az érsebészeti műtét, meg nem kell egy vizsgàlatra 2018-tól 2021-ig vàrni, mert akkor kap tb alapon idöpontot, meg nem halnak bele kitudja hànyan kórhàzi fertőzésbe, meg nem otthon mossàk 2 hétig a babaruhàt (sote2), meg nem zàrjàk be emberhiàny miatt a koraszülött osztàlyt (honvéd), meg műtétből làbadozva reggelire nem 2db vizes zsemlét kapnak, 3g vajjal. De mi vagyunk azok akiknek egészségügy témàban észt kell osztani a többi fejlett orszàgnak :):):) Botràny a sötétség,ami itt van.
2018. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
13as ugye azzal tisztában vagy hogy egy császár ára kb 500 ezer körül van?( helyszín, gépek, munkabérek, gyógyszerek stb?) az hogy valaki csúsztat az orvosnak pár tízezret az nem a császár valódi ára. Az meg hogy valaki kényelmi császárt akar.. egészségére. Nekem sokkal pokolibb mintha simán szülhettem volna. Plusz vannak tanulmányok Melyek kimutaták, a programcsászárosok gyerekei között több a magatartás vagy megismerési zavaros (diszes, aspergeres, hiperaktív stb) mert nem volt esélyük adapáódni csak hirtelen kikapták őket amitől károsodhat az idegrendszerük bizonyos része. Én is így születtem, és nálam is vannak problémák.
2018. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
16-imàdom ezt a vannak tanulmànyok, hogy a csàszàros gyerekek ilyenek-olyanok... Kérlek, linkeld ide, pontosan kik, mikor, milyen körülmények között vizsgàltàk. Kérjük, jelöld meg a forràst, ami lehet konkrét könyv, vagy akàr link. De itt nem nlcafe és tàrsaikra gondolunk, ahol xy orvos nyilatkozik, hogy szerinte.... Hanem igazi komoly kutatásokról, mondok példàt: Tuskegee tanulmàny - szifiliszben szenvedő férfiak 1937-1972, Zimbardo stanfordi börtönkîsérlet 1971, ikerkutatàsok - Galton, Burt. Szóval ehhez hasonló módon vàrjuk tőled a konkrét forràst, ki adta a nevét a csàszàros gyerekek hosszútàvú kutatàsàshoz? Milyen körülmények között? Hàny gyereket? Hàny évig vizsgàltak? És mi lett az eredmény? Tehàt "vannak kutatások" Vàrjuk a konkrétumokat.
2018. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és az ilyen "angliai kutatók megàllapîtottàk hogy "-ok nem szàmîtanak.:)
2018. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!