Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra jó a Tena...

Szülés utánra jó a Tena bugyipelenka? Kinek mi vele a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt, de csak 2 napig kellett használnom. Utána elég volt a sima éjszakai betét. (Császár volt).
2018. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejott, a kórházban hasznaltam, otthonra már vékonyabb elég volt
2018. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem is császár volt az elsô, akkor chicco betétet használtam, de ez praktikusabbnak tûnik.

Kényelmes? Elég volt egy csomag a kórházba? Nem tudom hány db van benne.

2018. dec. 3. 08:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Remek, másodikra is azt viszek. Én 8 hétig véreztem és elég durván. A kórházba egy csomag discreet-et vittem (10 db), az kevés volt, 5 napig tartottak bent. A, sima pants viszont több darabos, most olyat veszek.
2018. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én darabra vettem, 10-et, utána meg 5-öt, és abból 2 vagy 3 maradt
2018. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Esetleg emlékeztek, hogy pontosan melyiket használtátok, mert elég sokfélét látok a tena oldalán.

Az jó, amelyik nem csatos, hanem belebújós?


Most mondta a patikus, hogy ezt receptre is fel lehet íratni, tök jó, ezt sem tudtam :)

2018. dec. 3. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is beszereztem, de aztán olyan kevés vérzésem volt, hogy egy sima éjszakai betét elég volt már az első naptól.( császár )
2018. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb 😉
2018. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt használtam második szülés után es szuper volt. En mondjuk jobban véreztem császár után mint a hüvelyi után, de lehet azert mert nem egy baba es nem egy lepény volt a császárnál. Nagyon kényelmes, a sebemet nem bántotta, pedig drain csövem is volt kétszer 4 napig, mert újra műteni is kellett. Én erosebb napokon éjszaka azóta is ezt használom. A feliratás nem olyan egyszerű tudtommal. Legalábbis abból kiindulva, hogy milyen macera a nagymamámnak is minden évben a jogosultság stb hozzá, ilyen javaslat, olyan igazolás stb. Barátnőm sérült kisfiút nevel, 5 éves es pelenkás és ott is ezer szabály, papir kell és így is max. napi 3 pelenkát írhatnak fel nekik. Úgyhogy kétlem, hogy egészséges embernek egyszerűen felírják.

2018. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon erős vérzésem volt napokig, én dm sajátmárkás inkontinencia bugyipelenkát használtam, később sima éjszakai betétet.
2018. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!