Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem, kilapultak...

Császárral szültem, kilapultak a nagyajkaim mintha elfogyott volna onnét a zsír. Ez miért van? Másnál is előfordult? Helyreáll?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Mi köze van a császármetszésnek a vaginádhoz?
2018. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy császáros anyuka szerint a közelben guberálnak és sok ideg meg minden megy a nunuba
2018. dec. 3. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene minden butaságot elhinni. A császármetszéskor nem a vaginádon jött ki a gyerek. Az nem volt műtéti terület sem.
2018. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, lombikos terhességem volt mert máshogyan nem lehetett...komolyan lógnak a nagyajkaim, dokinál még nem voltam
2018. dec. 3. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi ésszel szaporodni?


A császárnak semmi köze a nagyajkakhoz - egyszerüen nézd meg magad, mi hol van!

2018. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Értem, hogy nem viccelsz, de fogd fel, hogy a vaginádnak semmi köze a császármetszésedhez.
2018. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi köze a császárhoz. Egyszerűen idővel már 'ott' sem feszes annyira az ember lánya, mint 20 évesen. Nagyobb hormonhatások (lombik, terhesség) felgyorsítják ezt a folyamatot...
2018. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szó szerint lóg mint ha herém lenne
2018. dec. 3. 19:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A császárhoz semmi köze, inkább arra gondolok, hogy a terhesség alatt a visszerektől, vérbőségtől megduzzadhatott, és szülés után ahogy helyreállt minden, lelohadt a duzzanat, a bőr viszont egy kicsit megnyúlt. Ha nagyon aggódsz, menj el vele orvoshoz.
2018. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Az agresszív vaginás hápogónak:

A vagina hüvelyt jelent, a kérdező nem is írt róla, csak a nagyajkakról. Nekem például a nyirokerek többszöri átvágása miatt ödémás lett a szeméremdombom, az idegek átvágása miatt pedig a fél oldala érzéketlen. Úgyhogy a kérdező ismerősének a felvetése mégsem nélkülöz minden alapot.


Azt meg hagyjuk már, hogy ennyi ésszel gyereket vállalni... Nézzetek tükörbe, kis polihisztorok, ti minden tudományterületen eligazodtok?


Kérdező: szerintem is inkább hormonális hatásra alakulhatott ez így nálad.

2018. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!