Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj az epidurális...

Mennyire fáj az epidurális érzéstelenítés? Van itt olyan aki nélküle szült?

Figyelt kérdés
Nem sokára szülök, nagyon félek tőle de az injekciótól sokkal jobban. Most azt mondom hogy nem akarok szurit. Akkor máshogy fogom látni? Mennyit segít? Valaki szült nélküle?
2018. dec. 5. 23:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ja meg ami még visszatartott: ha eda, akkor katéter..
2018. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
33 órát kínlódtam végig fájdalomcsillapító nélkül. Ki fogod bírni. :)
2018. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát így inkább arra hajazok a kommenteket olvasva hogy nem lesz. Köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 6. 16:47
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után pár nappal jutott eszembe, hogy létezik ilyen 😅

Az orvosom sem említette a létét soha egyik terhesség alatt vagy szülésnél, persze az oxitocin ment szépen mindkettőnél, a másodikat azzal is indították...

Azt mondják azért nem jó, mert nem érzed mikor kéne nyomni vagy mi 🤔

Na meg nem mindig lehet beadni, van, hogy nem is sikerül stb

2018. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az EDA bekötés, de nem is hatott jól. Az egyik oldalon megmaradt a fájdalomérzet. Végül sürgősségi császárom lett, és már nem volt idő újat szúrni, úgyhogy féloldalra ható EDA-val is műtöttek. Csak azután kaphattam morfint, miután már kiemelték a babámat. Szörnyű volt...
2018. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én is féltem tőle, úgy mentem be, hogy szinte biztosan nem fogok kérni. Aztán a fájások megváltoztatták a véleményem, alig vártam, hogy 2 ujjnyi legyen a mehszaj, utána kaphattam. Nem bántam meg, mert nekem nagyon jó hatással volt, annyira ellazitott, hogy beadás után kb 5 percre eltűnt a mehszaj és kb fel órával később már kezemben is tarthattam a kislányom. A beadást szinte nem is éreztem, rosszabb volt, hogy mozdulatlanul kellett ulnom fajas közben is amíg bevezettek és utána pedig feküdni. A kitolassal semmi gond nem volt. Fejfajasom sem volt utána. Kateter valóban kellett, de az sem fajt inkább kellemetlen. Szóval nekem nagy szerencsém volt, de persze ez egyéni és ilyen hatása szerintem ritkán van.
2018. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
bocsi h csak most írok. Nem kértem felajanlottak h gázt szivhatok. Surgettek a szulest, babám bele kakilt a vízbe. 26. Született karácsonykor :) 3250g 52cm most kicsit több mint két hónapos 5,5 kg 60cm :) köszi mindenkinek
2019. márc. 6. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!