Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegek a császártól! Mesélné...

Rettegek a császártól! Mesélnétek róla nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Második szülés. Az első spontán volt, alig 6 óra alatt, csodás élmény maradt.

Aztán volt egy balesetem,ahol eltört az egyik csigolyám és közölték hogy soha többé nem szülhetek természetes úton,mert lebénulhatok szülés közbe.Így most programozott császárom lesz,de nagyon félek. Mondjatok pár biztató szót kérlek.


2018. dec. 12. 19:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igyekszem nem ráparázni.

Igazából a császár utáni felkelés, felépülés miatt félek. Olyan sovány vagyok,és nyeszlet, és alacsony a fájdalom küszöböm is. :(

2018. dec. 13. 18:02
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Szerintem a természetes szülés 10000-szer jobban fáj, mint a császár. Sőt! A császár után kellemetlen mozogni, nem fájdalmas, de csak 1-2 napig. A természetes szülés ott helyben fáj kegyetlenül.
2018. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hajnal 3kor indult meg, 1 ora alatt beertunk, 4kor mar vajudtam, de nem volt veszes, nem ereztem fajdalmat. Csaszarmetszeses lett, mert meconiumos volt a magzatviz. Betoltak a mutobe, kaptam erzestelenitot. Vegig hulyeskedtunk, Hajas foorvos vicceket meselt, meg egy rendor viccet is elsutott. Parom felrohogott, mikor meghallotta, Hajas kerdezte, mi olyan vicces. A semmi, rendor vagyok🤣😅 Szegeny ugy elszegyellte magat😂Bocsanatot kert, de jot nevetett mindenki.😁Megszuletett a lanyunk, en fajdalmat nem ereztem. A mutet nem volt veszes, utana volt nagyon rossz. Fel napig nem tudtam mozgatni a labam, nem adtak kajat, csak masnap, nem ment a szoptatas :(, haza akartam jonni. En nagyon rosszul eltem meg a korhazi napokat, de baratnot ott is szereztem. Jottek sokan latogatoba, 3 nap utan jottunk haza. Utana itthon sokaig kuzdottem a heg okozta fajdalommal, a szoptatassal, a faradtsaggal, depresszioval, de mara minden rendben, 19 honapos a csoppseg. Ne aggodj, es sok boldogsagot🤩
2018. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11#nekem is és mégis azt mondtam már másnap h újra csinálnám és fogom is.. :)
2018. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!