Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek influenza...

Volt valakinek influenza szerű tünete a szülés előtti héten?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap nagyon rosszul voltam,végtag fájdalom,és egy kis hőemkedés.Ma éjjel megint 37,2 volt a “lázam”.Nagymamám védőnő volt,adott gyógyszert és fél óra alatt el is múltak a tüneteim.Másnap egészen jó voltam,leszámítva,hogy már minden idegesít feszült vagyok,sírhatnékom van stb.És most megint égnek a szemeim.Olvastam egy blogban,hogy sokaknál jelentkezett influenza szerű tünet.Be is mentem tegnap NST-re de a gyerekkel mindent rendben találtak,és ma is mozgott.Holnap megint megyek,minden esetre megjegyzem nekik,hogy volt hőemelkedésen.Köszi a válaszokat!:)

#hőemelkedés #39. hét #influenza szerű tünetek
2018. dec. 18. 02:12
 1/3 anonim válasza:

Én is rosszul vagyok, egy hete kórházban is voltam.Általános gyengeséggel.De mi még csak 33 hetesek vagyunk, kiírás szerint január 28 .

Szombat reggel haza jöhettem, eddig rendben voltam.Ám ma megint gyenge vagyok szédülök.Egyébként várom a háziorvost.A szédülés miatt vérnyomás mérés szükséges!

De nekem feküdnöm kell tilos a toalett-en kívül bármi másért felkelnem.:-(

2018. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első vagyok.

Cukor vizsgálat ismétlése miatt kellett befeküdnöm, illetve kicsit felturbóztak infúzióval.

Holnap lépek a 34. hétbe és a kislányom már most 3 kg körül van.

A cukor eredmény jó lett.A kislányom is jól van, csak én vagyok vészesen gyenge.A külső méhszáj pár hete nyitva van.És már 40 éves elmúltam, ezért óvatosabbak velem, ám ha nem szükséges nem feküdnék folyamatosan bent.Baba szívhangvizsgálóval itthon ellenőrizzük, hogy minden rendben van-e.De hetente be kell mennem jelentkezni!

2018. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj szegénykém!Kitartást neked,és könnyű szülést!😊
2018. dec. 19. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!