Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájó viszkető hüvely szülés...

Fájó viszkető hüvely szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az lenne a kérdésem, hogy hétvégéig meg kellene szülnöm. 4-5 napja érzem, hogy a hüvelybemenetelnél nagyon ég és szúr.. Bő folyásom van a tisztasági betétet eláztatom naponta többször is.. Vettem már rá Canestent 1 db hüvelytabletta volt benne meg kenőcs, viszont semmit nem használ talán még rosszabb is.. Hívtam a háziorvosom a mai nap folyamán hogy kihez forduljak hogy nézzék már meg mi a franc történik velem de ő nem tudott válaszolni, azt mondta menjek el a nőgyógyászomhoz. De nincs se fogadott orvosom se nőgyógyászom! Megőrülök a viszketéstől! Valaki tudna nekem építő választ adni , hogyha nincsen fogadott orvosom akkor kihez fordulhatnék hogy nézze meg mi a baj? Köszönöm a válaszokat előre is.
2018. dec. 27. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Akkor ügyeletre mész. Fájdalmas hüvelyi fertőzés terhesen nem időpont kérős téma...

Ne haragudj, de számomra tényleg döbbenet, hogy milyen emberek vállalnak gyereket.... Gondolkodni luxus. Nem azt mondom, hogy az egészségügy minden szegletével tisztában kell lenni, de azért ez tényleg durva.

2018. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Bemész, mivel közel a szülés, akár ügyeleti időben is; ha csak a portás bácsival találkozol, akkor elmondod szépen, hogy szeretnéd, ha megvizsgálnának, mert panaszod van, és ő majd útba igazít, hogy merre menj.

Ahová küld, ott elmondod ugyanezt még egyszer annak, aki épp ott van és majd ő is megmondja, hogy mi a teendőd (pl. recepción adat felvételre menni, vagy csak leülni és várni).

Szerintem ezek alapján még egy olyan tini is el tudná intézni, hogy lássa nőgyógyász, aki még életében egyszer sem volt még.

Na, így már ki vagy segítve a válasszal?

2018. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Menj be a kórházba ma, vagy holnap. Nem kell ide időpont. Terhes vagy, valószínűleg egy fertőzéssel, amit kezelni kellene még nem terhesen is. Az ilyen nem időpontkérős, legalábbis szerintem.

Én biztos addig nem jönnék el a kórházból, amíg nem vizsgálnak meg, és nekem sincs fogadott orvosom, de gondolkodni tudok...

2018. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!