Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első szex a szülés után?...

Az első szex a szülés után? Normális hogy fájt?

Figyelt kérdés

6,5 hete szültem spontán

Az orvostól zöld utat kaptunk

Tegnap éjjel együtt voltunk de nagyon fájt ,nem volt jó

Ez normális?


2018. dec. 28. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális egy darabig.
2018. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt (sőt...), de kb minden barátnőm ezzel riogatott előtte, szóval gondolom nem én vagyok az átlagos. 😊
2018. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha a párod mindent úgy akar, mint előtte


Nekem kb a 3-4. Lett olyam,

Ami nagyon jó lett.. Előtte sem fájt, de a férjem kb úgy, mintha szűz lettem volna

Azóta mknden a régi

2018. dec. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, fájt nekem is. Bartholine síkosítót ajánlom, engem csak az nem csípett, hosszú előjáték(baba mellett nem egyszerű) 4 hónapja szültem, mostmár egyáltalán nem fáj, sőt, jobb mint régen...
2018. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Az normális, hogy neked kellemetlen, az nem, hogy a párod ezt nem vette figyelembe és folytatta ugyanúgy.
2018. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
De most itthon van mégis a pasid???
2018. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt, sőt!
2018. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első szülésem után 5 hónapig csak oda-vissza orál volt, annyira fájt, hogy nem ment a szex.

Második baba után csak érzékenyebb voltam.

Harmadik után megint nem volt túl jó, meg időnk se nagyon van rá. Most kezdett javulni a helyzet, de kevés a lehetőségünk (4,5 hónapja szültem.)

2018. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kellemes. Nem fájdalmas volt, inkább kellemetlen mert száraznak éreztem magam. Kellett vagy 5 -6 alkalom mire már jó volt. Adj időt magadnak, azért csak túl vagy egy szülésen.
2018. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En probaltam teljesen kikapcsolni az agyam es nem a szulesemre gondolni, rosszabbra szamitottam, bar nem teljesen volt kellemes, az elso par alkalom docogosen ment mert szurt,de utana meg jobb is volt mint elotte. 10 hete szultem.
2018. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!