Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lenne az első ciklus...

Ez lenne az első ciklus szülés után, vagy valami más és menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

9 hete szültem, császárral. Anyatejes a babám, szoptatok. A regenerációt teljesen rendben zajlott, 4-5 hét után már megszűnt a gyermekágyi folyás.


Néhány napja nagyon enyhe rózsaszín nyákos folyást tapasztalok ami nem erősödik, mégis olyan kellemetlen és furcsa illata van, mint a menstruációs vérzésnek.


Ez lehet valamiféle pecsételő vérzés aki a ciklus rendeződésével áll kapcsolatban, vagy el kellene menni vele orvoshoz mert nem normális a dolog?


2018. nov. 24. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Várj pár napot, és kiderül. Ha menses, akkor fel fog erősödni.

Kislányom is császárral született. Még nem volt 6 hetes, amikor kizárólagos szoptatás mellett megjött a mensesem. Még a gyermekágyi folyásom sem múlt el. Nem értettem, miért lett újra rózsaszínes. Azt hittem én is, hogy baj van. Aztán pár nap erőlködés után megjött rendesen. Brutál erős volt, és 12 napig tartott. Azért elmentem utána dokihoz, de mondta, hogy minden rendben, menses volt.

Azóta is csak szopizik a kislányom, és mellette rendszeresen 26-29 naponta menstruálok.

2018. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor bekészítem a vészfelszerelést és várok :)
2018. nov. 24. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!