Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen nyilatkozatokat kell...

Milyen nyilatkozatokat kell tenni a szüless előtt mikor mar bevisznek a kórházba?

Figyelt kérdés
a barátnőm kiskorú és 37 hetes terhes ha megszületik a pici mivel van apássági nyilatkozatom hazahozhatom majd mivel én felnőtt korú vagyok, én leszek az egyedüli gyámja a kicsinek ez tisztázott, de a barátnőm szülei nem vesznek reszt ebben a dologban csak a nagymamája segíti de ö mar öreg és nem kaphatja meg a barátnőm gyámságát és ugye a barátnőmét én se. Viszont a kórházban mondtak hogy kelleni fog a barátnőm gyámjának az aláírása és jelen kell lennie mivel kiskorú (15),ezt szinte biztos hogy nem tudjuk biztosítani.milyen nyilatkozatokról lenne szó? az apaságin kívül, mivel az megvan azt aláírtak mar előre.
2019. jan. 8. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindegy? Úgyis analfabéták vagytok, az X-et meg akárki oda tudja írni arra a helyre a papíron, ahova odamutatnak.
2019. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagykorú vagy és van apasági nyilatkozat, a világon semmi nem kell. Nem kell gyám se, hiszen te vagy a szül ő, az apa és naygkorukent nem szorulsz gyámra.
2019. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pl császárhoz kell az aláírás vagy edához. De csak tipp, nekem császár előtt fájások közben egy halom papírt kellett aláírni.
2019. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha az anyuka ellátásában nem működnek közre a szülők, akkor neki is szüksége van kijelölt gyámra. Ezt kezdjétek el intézni gyorsan, ne akkor kapkodjatok mikor már elfolyt a magzatvíz. Egy dolog ha simán megszül, de ha valami probléma lesz akkor lesz ott egy pár beleegyező nyilatkozat.

A kijelölt gyámtól lehet kérni olyan papírt, hogy mindenféle beavatkozást engedélyez, nektek ezt kell magatokkal vinni. A baba papírjait pedig Te fogod majd aláírni.

2019. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy a 15 éves lányukat teherbe ejtetted még ők a törvényes képviselői a lánynak. Próbáld meg velük megértetni, hogy ha valami azonnali intézkedésre van szükség, továbbra is az ő aláírásuk kell. Bár ne haragudj, de eddig is nagyon gondos szülők lehettek, ha a 15 éves gyerekük gyereket szül. Amúgy meg ha betölti a 16-ot gyámhatóságo engedéllyel feleségül veheted, mondjuk ehhez is kell a szülők hozzájárulása.
2019. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
15 évesen szülni szép..
2019. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
menjetek be a családsegítőbe, ott megmondják, mit kell csinálni
2019. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Voltunk ott nem is egyszer de nem nagyon tudnak segiteni a gyamhatosag a mamajat nem engedi mert oreg neki meg nincs mas rokona akivel tartana a kapcsolatott.az is fel merult hogy az en anyukam lenne a baratnom gyamja de ez mivel nem rokon meg hosszadalmasabb eljaras es mar nincs ido.

De a csaszart veszhelyzetben se csinaljak meg alairas nelkul ? Ott kapok idegsokot ha ilyen alairas miatt kerulnek veszelybe.semmikepen nem tudnak odaerni a szulei idoben meg ha el is jonnenek nem egy helyen lakunk es nagy a tav raadasul kocsijuk sincs most 2-3 ora szerintem sok es hajnalban meg aztan meg inkabb.

2019. jan. 9. 03:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Életveszély eseten szülői beleegyezés nélkül is megcsinálják a császármetszést, nyugi.
2019. jan. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom ti sem idén barnultatok le...
2019. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!