Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen nyilatkozatokat kell...

Milyen nyilatkozatokat kell tenni a szüless előtt mikor mar bevisznek a kórházba?

Figyelt kérdés
a barátnőm kiskorú és 37 hetes terhes ha megszületik a pici mivel van apássági nyilatkozatom hazahozhatom majd mivel én felnőtt korú vagyok, én leszek az egyedüli gyámja a kicsinek ez tisztázott, de a barátnőm szülei nem vesznek reszt ebben a dologban csak a nagymamája segíti de ö mar öreg és nem kaphatja meg a barátnőm gyámságát és ugye a barátnőmét én se. Viszont a kórházban mondtak hogy kelleni fog a barátnőm gyámjának az aláírása és jelen kell lennie mivel kiskorú (15),ezt szinte biztos hogy nem tudjuk biztosítani.milyen nyilatkozatokról lenne szó? az apaságin kívül, mivel az megvan azt aláírtak mar előre.
2019. jan. 8. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
családbafogadás, de ezt a szülőnek kell kérelmeznie
2019. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megcsinálják a császárt életveszély esetén természetesen, de még kb millió szövődmény előfordulhat utólag amihez kellhet aláírás. Ezért nem mindegy, hogy van-e valaki aki ezeket a papírokat kezelheti.
2019. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Es ha utolag irja ala? Azt talan megtudjuk oldani hogy masnapra odaerjenek a szulei

Erdekes lesz ez az egesz mar izgalomban vagyunk en ugye kozben 12 oras muszakokban dolgozom

de ha helyzet van futok addig a nagymamajaval van a baratnom csak o mar idos es erzekeny ehez ez miat is agodok.erdekes helyzet lesz remelem otthon leszek mikor megkezdodik.

2019. jan. 10. 04:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!