Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik egy szülésindítás?

Hogyan zajlik egy szülésindítás?

Figyelt kérdés
7-re kell menni,gondolom az első az adminisztráció. Utána egyből beöntés,borotválás? Vagy vizsgálatok vannak először? A párom kb mikortól lehet velem?
2019. jan. 9. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol. Valahol ballonnal kezdenek, ezt este helyezik fel, reggelre csinál(hat) fájásokat. Valahol méhszájérlelő zselé/tabletta van, ezekkel 3 napig próbálkoznak. Valahol egyből burkot repesztenek és nyomják az oxit. A helyi protokolltól és a méhszájad aktuális állapotától függ.


Amúgy az sem biztos, h egyből lesz valami, valahol csak befektetnek először és várnak. Ez lenne a legjobb egyébként.

2019. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam így volt: papírmunka, borotválás, beöntés, wc, zuhany, szülőágyra fel, nst fel, oxitocin be, 1 óra múlva burokrepesztés, közben az orvos időnkènt megnézte hogy állok, aztán szülés.

Az egész 4 óra volt.

A párom azután jöhetett be hogy bekötötték az oxit

2019. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggelre hívtak,annyit mondtak,hogy a vérnyomásom miatt segíteni kell,hogy beinduljon,nehogy valami baj legyen... Remélem nekem is ilyen gyors lesz.
2019. jan. 9. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kiszakadt egy kis helyen a magzatburok és azt mondták meg kell szülnöm. Nálam burokrepesztéssel kezdtek, majd oxitocint kaptam, mivel nem voltak fájásaim. Sajnos sikertelen volt, 10 órán keresztül vajúdtam hiába, aztán megcsászároztak.
2019. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem nem volt beöntésem, előtte voltam wc-n. Én inkább megbotránkoztató otthon ..
2019. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Megborotválkoztam
2019. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!