Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ballonos tágításból kb mikor...

Ballonos tágításból kb mikor lehet szülés?

Figyelt kérdés
2111 a méhszáj,felrakták a ballont,és most várok.
2019. jan. 11. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megunják a dokik és be nem indult szülés miatt betolnak császárra. Általában 6-12 óra, intelligensebb helyeken 14-16.
2019. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem este 10-kor rakták fel, elküldtek aludni. Reggel 6-kor repesztettek burkot, 10-kor indultak a fájások 12 körül oxival már nagyon erősek voltak és 3-ra lett meg a kisfiunk. Sok van még hátra, nem is értem miért nem este kezdenek el ilyet... kitartást!
2019. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan igy történt velem is mint a 2-es válaszolóval,időben szinte hajszál pontosan! :D
2019. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt az egyik csajnak 27 órája rakták fel,de még mindig semmi,csak itt sétálgat és várja a csodát. Úgyhogy azt hiszem ebből nem lesz a napokban szülés. :(
2019. jan. 11. 09:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne,hogy ez mennyi vérrel jár? Most vegyek elő szülés utáni betétet? Vagy ennyire nem fogok vérezni?
2019. jan. 11. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A ballon tulajdonképpen egy gumicső, aminek az egyik végét felhelyezik, és desztvizzel feltöltik, ez tágitja majd a méhszájat, kb 2 centire. A másik végéből folyhat vér, de ezt le szokták dugózni, igy vérezni nem fogsz.
2019. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

27 órája? Nekem este 10kor feltették, reggel 7kor majdnem kicsúszott, mert kitágitott. Létezik hogy ő nem tágult ki ennyi idő alatt?

Amúgy be tudja simán inditani a szülést, ezét szokták felhelyezés után 1-2 órára még megfigyelni a kismamákat.

3as vagyok.

2019. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kérdező?
2019. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!