Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülésnél tágítanak...

Indított szülésnél tágítanak ballonnal, aztán ha kiesik, nem csinálnak semmit?! Akkor minek kellett indítani?

Figyelt kérdés
Fél4-kor kiesett,azóta rám se néztek,azt mondták várjuk a fájásokat. Ezt otthon is várhattam volna,ballon nélkül,nem? Csak mert semmi fájás nincs.
2019. jan. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell ennyit kérdezni, tágítanak majd jön a fájás.
2019. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Van, ami nem megy csettintésre... Örülj neki, hogy indítás címszóval nem esnek neked azonnal burokrepesztéssel, oxitocinnal, aztán vagy beindul, vagy nem... Nálam nem indult be, császár lett.

De szerintem inkább most koncentrálj magatokra, hidd el, hogy az ottani szakemberek értenek ahhoz, amit csinálnak, és nem most kísérletezik ki rajtad, és ne a gyakorikérdéseken próbálj tanácsot kérni laikusoktól...

2019. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 orvost nem láttam reggel óta,mikor a ballont felrakták. Mégis kitől kérdezzek? Naná,h szivesebben ülnék otthon,és nem itt a semmiért. Számomra egyértelmű lett volna,hogy legalább egy vizsgálat lesz ha már kiesett a ballon. De nem. Semmi. Akkor mégis minek kellett nekem bejönni? Ez nem indítás,ez vicc.
2019. jan. 11. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha kiesett azt jelenti ,kb 2 centire ki vagy tágulva. A tágitás az oxi hormonok tetmelését elinditja igy beindulhat a szülés. Szülésinditás burokrepesztéssel kezdődik, a ballonnal csak rásegitenek, hogy kevesebbet vajudjál.
2019. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Oh, kitartas, de a parod azert keritsen egy orvost, hogy megis mi a fene van???
2019. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy lett a szülésed?
2022. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másnap kaptam oxitocint, amitől semmi nem törtènt. Aztán harmadnap újra, akkor már burkot is repesztettek, de nem tágultam, a vérnyomásom viszont az egekbe volt, ezèrt megcsászároztak.
2022. jan. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!