Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a párja messze esetleg...

Akinek a párja messze esetleg külföldön dolgozott mikor ment haza hogy otthon legyen a szülésnél?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagy részt kiszámíthatatlan mert ugye bármikor jöhet. De kíváncsi lennék kinek hogy alakult?! Melyik hétben ment az apuka haza?

Mi a 39dik hét elejére gondoltunk, ha a doki nem mondja hogy esetleg hamarabbra várható.

35hkmp


2018. dec. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A doki se fogja ezt megmondani.

Én a 38. héten voltam vizsgákaton, mondták hogy jó fent van a hasam,mknden zárt, nemm leszbitt még szülés.

Másnap hajnalban megindult.


Az kérdés, hogy mennyire messze dolgozik, én az elsővel 26 órát vajúdtam. Pl. Ausztriából haza lehet érni.

De ez sem kiszámítható...

2018. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, nem olvastam át mielőtt küldtem telefonról...
2018. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég messze van, kocsival egy 10-12órás út lesz kb.
2018. dec. 26. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég kiszámíthatatlan. Volt ismerősöm aki a 37. héten ment vizsgálatra, mondták, hogy még bőven van ideje, 40. hét előtt ebből tuti nem lesz baba. Beültek a kocsiba és félúton visszafordultak. Úgy kellett feltenni a szülőágyra mert már elindult a baba. Pedig első gyerek volt, de kb vajúdás nélkül megszült.

Tervezgetni lehet, de ne sokat alapozzatok rá.

2018. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!