Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mentőt hívni szülèskor ennyire...

Mentőt hívni szülèskor ennyire ritka? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Azt olvasgattam itt is, de főleg sokak elmondása alapján, hogy kocsival mentek be, mert az apa vitte őket.

Na most nekünk nincs kocsink. De úgy tudom, ha csak magzatvíz folyt el, ill csak fájások vannak, nem szívesen visznek be (ez bennem egy gát is, hogy nem èletveszèlyes állapot és kínos lenne úgy kihívni). A taxis meg ha elutasít?

Természetesen, ha vérzés van vagy olyan a magzatviz, ha az folyik el a fajas előtt akkor mentő.


De mi van ha csak fájás van, vagy ha csak tiszta magzatviz elfolyás? Taxi elutasítás esetén.



2019. jan. 25. 19:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%

30, mit? Elég egyértelmű: Mondjuk fekve szállít, ami taxiban/saját autóban nehézkes.

Engem is így vittek.

Plusz mentővel mindig hamarabb feljutsz az osztályra, mintha csak besétálsz.

2019. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem folyt el a vizem "csak fájás" volt és még csak 35 hetes terhes voltam. Kijött a mentő, vissza tessékelt a házba, majd elmagyarázták, hogy tulajdonképpen miért is kellene nekem inkább személyautóval kórházba menni, hiszen ez az egy mentőautó van X db településre és egyébként se lesz ebből még szülés... Végül meggyőztem őket, hogy el kell vinniük a kórházba. Félúton a mentőben majdnem megszültem. 11:40-kor átvett a kórház, 11:45-kor megszültem.. Szóval én azt tudom mondani, hogy úgyis érezni fogod, hogy mikor kéne elindulni és milyen járművel :)
2019. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Vegul is, bar folyamatosan fajok, immar ez 3. Napja, nem tartottam benn.. Holnap ugy is elinditjak, es igy mar elinteztuk a taxit. :)
2019. jan. 28. 17:08
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
32! Ha ennyire érezted mikor szülsz és ilyen profi vagy miért nem indultál el időben a kórházba?
2019. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Talàn mert AKKOR érezte, h ez most AZ, és nem óràkkal koràbban?
2019. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
#34 Egyáltalán nem vagyok profi, első gyerek volt 35 hetes voltam, 30-ik hét óta nyitott méhszájjal, egyedül otthon. Igen, elindulhattam volna hamarabb a kórházba, ha tudtam volna hamarabb. Akkor voltam biztos benne, amikor a mentőt kihívtam....
2019. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, közelről ismerem az egészségügyi helyzetet, főleg az autózóst részt. Mi saját kocsival mentünk szülni. Eszem ágában sem volt a nejemet bevitetni mentővel. A mentőben szüléstől pedig mindenkit óva intek!
2019. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek van kocsija....


Neha elgondolkodom, hogy en fogalmazok rosszul, vagy szeretnek nem s kerdesre valaszolni..

2019. jan. 29. 14:28
 39/45 anonim ***** válasza:
Miert kell inditani? Tulleszel a 42. heten, vagy nem lett jo a flowmetria eredmenye?
2019. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Cukor miatt
2019. jan. 30. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!