Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A lehetséges véleményük: aki...

A lehetséges véleményük: aki már szuszog szüléskor az már hisztis?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a párom anyja szülésznö volt anno. Nagyon ritkán került szoba a szülés, öszintén szolva attol, hogy ö anno szülésznö volt én független szeretnék maradni töle, illetve a véleményétöl. Multkoriban is szoba került, meg, hogy mi "magyar" nök nagyon el vagyunk foglalva a fájdalommal és nem azt csináljuk akkor amikor kell. Bezzeg a "cigány" asszonyok hangosan üvötve szülnek, de nyomnak amikor kell.. Hát.. ezt persze a párom is hallotta,és ugy veszem észre, hogy ök azon a véleményen vannak, hogy aki már szuszogni vagy ne adj isten nyögni mer egyet vajudás vagy szülés alatt, akkor az már hisztis.. Ti mit gondoltok erröl? Mert már nem azért, de egy férfi nemigen tudja elképzelni azt a fájdalmat.. szerintem attol, hogy erölködik az ember lánya meg fáj mindene, meg szétszakad azért azt valahogy ki is kell állni..

2018. nov. 26. 15:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Plusz láttam már szülésvideot és van ott hang, mikor nyom az anya.. Ha adott esetben én szülnék és benn lenne a párom, akkor ha lihegek, vagy bármilyen hangot adok ki akkor hisztis vagyok!? ???
2018. nov. 26. 15:44
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Csodàlom a türelmed és kedvességed, hogy mert ők hülyék még te magadban kezded a hibàt keresni. Én mindkettőt a picsbe elküldtem volna.
2018. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Hehe. Én elküldeném a fenébe. Apás szülés off. Végig kiabáltam, mert nekem akkor úgy volt a jobb. Ez van. Nem vagyok rá büszke, de ez van. Senkinek semmi köze hozzá
2018. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mikor én szültem nem kiabáltam, mert nem éreztem szükségét, csak hátráltatott volna. De a dolgozóknak nem mindegy? A lényeg, hogy kijöjjön a baba épségben. Egyébként meg, ha valahol van létjogosultsága a kiabálásnak, az a szülészet. Nem is értem, mert pont nekik kéne tudniuk, hogy nem mindenkinek egyforma a fájdalomküszöbe, nem ugyan úgy fáj mindenkinek, egy csomó minden befolyásolja.
2018. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Anyosnak mondd meg h te majd eldontod h kiabalsz sirsz vagy csendben vagy....nalam ez a 3 vegig valtakozott🤣 a szules leirhatatlan fajdalom volt nekem...elotte en is azt hittem h tuti nem

Kelek ki magambol annyira h orditsak...naja🤣🤣a ferjed meg ugye jobb ha nem szol semmit...nem belole jon ki...es legyen csak ott, nezze vegig mit szenvedsz a gyerekert...atertekeli majd a dolgokat.... az enyem azota elerzekenyul ha a szules szoba kerul...

2018. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyóst kérdezd meg mit csinált szülés közben. Sakkozott? Vagy neman nyomott? Istenem de utálom az ilyen embereket.
2018. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Az első szulesemet végig orditottam, a másodiknál csendbe befelé figyeltem. Mindkét szules így volt jó akkor és ott. Szard le mások véleményét.
2018. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jaaa és a lényeget nem is mondtam.. Az epidurális érzéstelenités miatt az anyak nem nyomják ki magukbol a babát hanem a szülésznőnek kell..
2018. nov. 26. 21:16
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Namost nekem ez kicsit fura. Aki szuszog,az hisztis, aki meg üvöltözik, az nem, csak nyomjon jókor?
2018. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
O jezus...en kaptam ugyan edar, bar nem akartam...de ott mindent atertekel az ember lanya🤣 mondjuk semmit se ert....nem emlekszem h mas nyomta volna ki a gyereket helyettem🤣
2018. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!