Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok én annyira szomorú...

Lányok én annyira szomorú vagyok. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. A második gyermekem született. Az elsőnél csendben vajudtam, a masodiknál nem. Az anyósom a korházban dolgozik es kikaptam tole hogy kiabaltam. Szerinte égő és szégyen ha egy nő ilyet csinál. Nagyon rosszul esett hogy az ő szavaival élve szégyent hoztam a csaladjára :(. Ez valóban ilyen ciki és szégyenletes dolog?
2019. jan. 29. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból egy csendesebb, nyugodt típus vagyok, soha nem emelem meg a hangom. De szülés közben úgy éreztem, hogy sokkal könnyebb elviselni a fájdalmakat, ha kieresztem a hangom, egyszerűen képtelen lettem volna csendben sóhajtozni. És nem vagyok hajlandó szégyellni magam emiatt, mert büszke vagyok, hogy életet adhattam egy csodálatos kisbabának. Egy pillanatig ne érezd magad rosszul, ne szégyelld magad, szerintem ez (is) teljesen természetes és emberi, hogy ezúttal nem csendben szültél. Sok boldogságot!
2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal feljelenteni aki bármilyen infót kiadott az anyósodnak a szülés körülményeiről,semmi joguk nem volt ehhez,ezt te is tudod. Nem lehetsz ilyen naiv.
2019. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szét szivatnám anyóst 😉

Pl Hát persze... anyuka tüsszentett eggyet és kint is volt a gyerek

Vagy Messziről jött ember azt mond amit akar...

Egyébként pokoli fájdalom lehet ( én császáris voltam sajnos) mindenki úgy adja ki magából ahogy akarja. Mikor előkészítettek, én is hallottam a szomszéd szobában vajjúdó nőket. Hát nem az volt a gondolataimban h "de gáz, h ordítanak"

Nehogy már te érezd magad rosszul azért, mert anyósodnak megfelelési kényszere van.

2019. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

És még a gyereked is felsírt? Botrányos család vagytok. 😊

A férjed mit szólt? Megérdemelné, hogy a fiacskája hangjától zengjen a kórház.

2019. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Látom kezdődik nálatok is... Menjen el a jó fenébe, azt üzenem neki, és törődjön a saját dolgával.
2019. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, anyósod egy idióta. De elmesélek egy sztorit, hátha jobb kedved lesz tőle:

Exemnek volt egy húga. 3 év van köztük, és exem kb 2x akkora súllyal született, mint a húga. Akkoriban nem volt még divat, hogy apuka bent legyen szülésnél, így exapós-jelölt nem volt bent, mikor a fia született. Aztán jött a hugi. Exanyós-jelölt szólt, hogy itt az idő, elfolyt a magzatvíz. Megvárták, míg nagymama átjön taxival az idősebb gyerekhez, és utána mentek le a ház elé. Míg várták a mentőt, egyszercsak szólt exanyós-jelölt, hogy megszületett a gyerek. Gyakorlatilag észrevétlenül kicsúszott belőle a gyerek. Mondanom se kell, hogy idióta exapós-jelölt folyamatosan tömte mindkét gyerek fejét, mikor a tv-ben szülési jelenet volt, és kiáltoztak a nők, hogy ezt el ne higgyék, ez hülyeség, a szülés nem ilyen. Anyuka persze nem tiltakozott, mert neki kuss volt a neve.

2019. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Megmutattam es elolvastattam vele. Haha... Viszont azt is megmomdtam neki hogy tobbet nem kell elviselnie sot soha tobbet sem hozok ra szegyent es lezartan a diplomaciai kapcsolatot is.

Es bizony... A gyerek is felsirt halistennek es azota nyomja ha ehes a szerelmem. A masik babo meg otthon sirdogal ertem. Milyen rossz vagyok es a gyerekeim is nem? :). Komolyan meg most is beleborzongok ahogy a sajat szavaimat olvasom vissza. Azert ilyet...felhaborito. Na de csak menjunk haza, most meg en a szegyenteljes no tisztelem a tobbi tarsam nyugalmat es a mondandom nagyreszet meghagyom otthonra!

2019. jan. 29. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!