Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok, most...

3 hetes terhes vagyok, most derült ki. Rendszeresen felüléses hasizomgyakorlatokat végzek reggelente. Ez napi 200 felülést jelent. Árthat-e ez a magzatnak?

Figyelt kérdés
2007. szept. 4. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel mindenképpen állj le. A terhesség első 12 hetéig a normál terhestornát sem nagyon szokták javasolni, de ha egyébként hozzá vagy szokva, enyhe átmozgató mozgást végezhetsz.

Viszont a napi 200 felülést ne erőltesd, az első időszakban a legsérülékenyebb a terhesség.

2007. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az előttem szólóval. Egyenlőre szerintem mindenképp állj le vele aztán később beszéld meg a védőnőddel.
2007. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
MINNÉL INTEZÍVEBBEN MOZOGSZ ANNÁL NAGYOBB AZ ESÉLYE,HOGY ELVESZÍTED A BABÁT
2007. szept. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Uramatyám! Én úgy tudom, hogy állapotos nőknek felüléses gyakorlatot végezni tilos. Szerintem ne folytasd!
2007. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!