Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12hetes vagyok idáig rendszere...

12hetes vagyok idáig rendszeresen dohanyoztam. Most derült ki h babát várok. Arthatot a babának? Ma megyek uh rá.

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Közeli ismerősöm rendszeresen dohányzott,

amikor megtudta, hogy várandòs leállt vele. Nem akarom részletezni, mert hosszú lenne, de minden baja volt. (Korábban is pròbált leszokni sikertelenül.) Orvos azt mondta, hogy inkább dohányozzon, mert ezzel többet árthat a gyereknek.

2019. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező és Kedves Válaszadók!

Szerintem ez egy olyan dolog, ami sok nőt érint. Különbözőek vagyunk mind belsőre, mind testi adottságra. Ami az egyik esetben árt a magzatnak, az a másik esetben egyáltalán nem biztos. A dohányzás általánosságban ártalmas mindenkire nézve, erősebb biztosan nem lesz tőle a magzat. Sok nő van, aki nem menstruál rendszersen, például én sem, azaz ha véletlenül teherbe esnék simán nem venném észre akár hónapokig sem. Ezért nem lehet elítélni senkit! Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy a dohányzás tényét nem titkolod el az orvosod előtt és kikéred az ő véleményét és csak arra adsz! Ami nagyon fontos és szerintem az orvosod is ezt fogja mondani, hogy amíg terhes vagy és szoptatsz, addig ne gyújts rá többet és kövesd az ő utasításait. Az orvos jobban tudja, mit kell tenned, mint az itt okoskodók. Attól, hogy eddig dohányoztál még egyáltalán nem biztos, hogy beteg lesz a kisbabád. Egyébként gratulálok hozzá! Remélem minden rendben lesz veletek!

2019. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!