Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek társadalmilag...

Szerintetek társadalmilag mennyire elfogadott, ha egy nő nem hord melltartót és átütnek a mellbimbói?

Figyelt kérdés
Ti hogy vélekedtek róla ha ilyesmit láttok? Illetve viseltek így felsőt? Hogyan reagált a környezetetek?

2018. júl. 27. 00:27
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
98%

Hat a csavok péloja felall az tuti szerintem rohadt kihivo bar en is hordok cso toppot melltato nelkul de vastag annyira az anyag hogy nem ut at a bimbi ha csak nincs annyira hideg :D 😃 kellemetlen ha azt nezik masok szerintem de biztos valaki elvezi hogy ot nezik meg szexinek tartja.. nekem sok pl a szembe jovo alkesz csoves ne bamulja 😃

Ferfiak biztos orulnek ilyennek de nok nem hiszem foleg ha a parjuk bamulja meg mas not

2018. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

nem tudom, mennyire elfogadott. Mindig vannak olyanok, akikk nem hordanak melltartót, és olyanok is, akik ezt kirívónak és/vagy igénytelennek tartják. Egy biztos: másnak beszólni vagy fintorogni rajta vagy megbámulni senkinek sincs joga, ez bunkóság.


(Csak zárójelben: Nőként velem volt már olyan, hogy egy férfi átütő mellbimbóját szexinek találtam, de mivel kultúrlény vagyok, megálltam, hogy bámuljam. Szóval ez mindkét nemnél erogén zóna ám.)

2018. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kicsi mellem van, és korábban nem rendszeresen hordtam melltartót, mert utálom, de be kellett látnom, hogy munkahelyen pl. ez nem fér bele, mert bizony jól látható volt a bimbóm, és nem akarom, hogy a figyelem erre (is) irányuljon. Tehát reagált rá a környezetem. Manapság már szinte mindenhová hordok melltartót, kivéve ha kocogok, kirándulok, vagy boltba ugrom le.
2018. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem férfiként megzavar, ahogy a nagy dekoltázs is, direkt kényszerítenem kell magam, hogy ne nézzek oda.

Mellesleg volt kolléganőm, aki mindig így járt, annál megszoktam. Egyszer nem volt jó a fűtés, de engem alig zavart, mert zakó is volt rajtam, ám tőle megkérdeztem - fázol? -, mert máshogy nézett ki, de nem tudta, honnan jöttem rá. Általában inkább zavaró, de étteremben bámultam már ilyesmit, nem tehet róla az ember, vonzza a tekintetet.

2018. júl. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem semmi probléma nincs vele. Ha átttetsző is lenne a felső, az már problémás.


Mutatsz egy képet?

2018. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem otthon (pasid előtt) izgató, bárhol máshol közönséges, igénytelen. Ne csináld. Még ha kis melleid vannak is, legalább egy topot húzz rá, ha emberek közé mész.
2018. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
A kínált dolgokat a kirakatba kell tenni.
2018. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon toleráns vagyok ilyen téren, nagy jól fogadom.
2018. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

10-15 éve még ez volt a normális nálunk. Melltartót az vett, akinek lógott a melle.

Amerikából jött ez a veszett prüdéria.

Nem tudom, mi a gond. Az orrodat miért nem takarod? Az sokkal rondább is lehet! A mellbimbó az szép, ha nem tudnád.

A hajadat miért nem takarod? 100 éve még kötelező volt a kendő, és sok vidéken ma is kötelező.

Ott bizony a férfiaknak ma is feláll, ha fedetlen hajkoronát látnak!


Afrikában meg nyugodtan voltak félmeztelenek a nők, és semmi igénytelenség nem volt benne. Ott is voltak gyönyörű nők, és olyanok is, akiket megviselt az élet. Mint ahogy mindenhol máshol is.

Ja, és Brazíliában is nyugodtan lehet félmeztelenül járni, pedig az ottani nőknek aztán igazán lóg a mellük.

2018. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%

"Afrikában meg nyugodtan voltak félmeztelenek a nők, és semmi igénytelenség nem volt benne."


Régen Európában is volt korszak, amikor ez volt a természetes. De ma már nem ez. És ez nem Afrika egyelőre. Szóval ma ez igénytelen.

2018. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!