Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nagyobbnak mérték...

Akinek nagyobbnak mérték sokkal ultrahangon a babáját, az hamarabb is szült?

Figyelt kérdés
Babámat tegnap a 4dn,3 egész héttel mérték nagyobbbak.29 hetes vagyok,32 hetesnek felel meg. Terheléses cukrom jó lett, pont félidőben fogant anno. Mire számíthatok? 3. gyerek. Április 17-re vagyok kiírva, tegnapi uh március 26-ra saccolta. Most lb 1800-1900 gramm.
2019. jan. 30. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
160 centivel és 52 kilóval lettem terhes. 2 héttel saccolták mindig nagyobbra a lányunkat úgy, hogy pontosan tudtam, hogy 21.ciklusnapon fogant. Kérdeztem is az orvost, hogy emiatt nem születhetek-e esetleg előbb. Azt mondta ne aggódjak csinál magának helyet. De azt is mondta, ami viszont fontosabb, hogy azért mert a súlya nagyobb az nem azt jelenti, hogy maga a baba is fejlettebb. Van 4,5 kilós újszülött fejletlen idegrendszerrel és van 2,5 kilós újszülött viszonylag fejlett idegrendszerrel. Nem tudom, hogy jól le tudtam-e írni amit akartam:), de remélem. Jöjjön Ő csak ki időben:).
2019. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!