Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemérem csont fájdalma 23...

Szemérem csont fájdalma 23 hetesen? Tapasztalatok? Lehet, hogy nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ez normális a baba helyezkedése miatt, de ma a nőgyógyászom azt mondta, hogy lehet hogy nyílik a méhszáj és, hogy kérjek ultrahangos vizsgálatot.
2013. jún. 4. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt. Most is fáj 36 hetesen és múlt héten a doki azt mondta, hogy még nincs kinyílva a méhszáj.
2013. jún. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a csont tágul ill. rendeződik át, azt érezheted.
2013. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 32 kezdem. Elmentem orthopédiára ultrahangra, mert nehéz volt ülni, állni, főleg feküdni a 25-héttől. Szerinte nyílik szét a szemérem csont. Császárt javasolt. Az első babánál semmi gondom nem volt.....a nőgyógy szerint ne vállaljak sima szüléssel felesleges kockázatot, hiszen, ha szülés közben szétnyílik, sokat szenvedhetek. Mivel maga a fekvés már most pokoli, ezért belemegyek a császárba. Nekem méhszáj szétnyílásáról szó sem volt, teljesen zárt.
2013. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap voltam orvosomnál, és momdtam neki, hogy szokott fájni alul, meg nyílal a végbèl környékére is, sőtmamszeméremcsontom is néha feszül.

Emiatt ne aggódj, teljesen normális! Nálam ks teljesen zárt a méhszáj:)

Minden rendben lesz:) eddig rendben volt, akkor most már marad is így:)

23+4hkm

2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!