Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a 36. héten két ujjnyira...

Akik a 36. héten két ujjnyira nyitva voltak írjátok már le, hogy milyen gyorsan zajlott a szülés, és hanyadik hétre lett meg a baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héten nézték először és akkor vette észre a doki, hogy már 2 ujjnyira nyitva vagyok. Másnap már indították a szülést. A szülés nagyon gyors és nagyon könnyű volt emiatt. A vajúdás is csak 3 óra volt, a szülés meg 10 perc.
2010. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, elsö válaszolot kérdem miért kellett inditani? 2 ujnyi az még nem sok, 38 héten..

én 37 hetes vagyok, félidötöl 1 ujjnyira nyitva..

2010. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem a 28 héttől 1 ujjnyira(2cm) volt nyitva a méhszáj, a 32 héttől 2 ujjnyira (4cm)

-feküdni kellett, nem volt szabad emelgetnem, (a fiam 2 éves volt, néha muszáj volt megemelni), megerőltetni magam, 4*2 magne b6-ot szedtem

-a vérnyomásom is magas volt

-heti 2szer mentem ctg-re, egyszer uh-ra és laborba

amikor a baba súlya elérte a 3 kgt és uh szerint már nem fejlődött tovább, beindították a szülést, a 37+5 héten

-az utolsó héten többször is felugrott a vérnyomásom gyógyszer mellett is, a lábam is bevizesedett 3 nap alatt

- szülésindítástól 4 óra alatt lett meg a baba, második tolófájásnál, első nyomásnál kinn volt, 3 kg és 54 cm

-nagyon besárgult, 2 éjszaka "napozott" a kicsi drágám

-most 5 hónapos mosolygós, vidám, izgő-mozgó kisbaba

2010. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!