Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hogy indult meg a szülés?

Nadinkananett29 kérdése:

Nektek hogy indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
Van valami tuti szülés indító praktikátok? Hétfőn töltöm a 39 hetet és még mindig egyben nagyon rosz már szinte minden mozdulat az alvás hiányról meg nem is beszélek nem az első gyerek ha nem az 5ik eddig mindegyik gyereket a 37-38ik héten szültem de a kis picurkám az más úgy látszik. Volt már többször is hogy azt hittem na most szülünk de a fajás el múlt valamiért.lehet többedszer szülő anyaként kicsit ciki ez az egész de sajnos ez van! Remélem tudtok segíteni
2019. febr. 9. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

3 hettel a kiirt elott megrepedt folul a burok es elkezdett folydogalni a magzatviz. Ra 23 orara lett meg a kislanyom. Tuti szulesindito praktika nincs, a baba donti el mikor akar kijonni.

Mar csak egy heted van hatra, es barmikor megindulhat, ezt a picike idot mar fel labbal is kibirod. Kitartast kivanok!

2019. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oxitocinnal! Bekötöttèk, 4 óra múlva rajtam volt
2019. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. baba 5-8perces fájásokkal.

2.baba magzatvizszivargással, rá 12 órára meglett ő is.


Praktikát nem tudok. Nekem 1 se vált be, pedig a másodiknál probáltam sokat, mert nagyon rossz volt a vége. Nem csoda, 4 kilo fölötti gyerek lett.

2019. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjfèl előtt elpukkant a burok 39+1 hetesen. Elázott a fél lakás. Másnap 11:40re lett meg sürgősségi csàszárral.
2019. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 39. hétben voltam. Hogy ne hordjam túl elmentem sétálni fél órát vagy egy órát, meleg vízben tusoltam, sokszor takarítottam. Pár napra rá be is indult a szülés. Azt viszont nem tudom hogy magától-e vagy mert sétáltam, rakodtam, meleg vízben fürödtem. De szülés előtt pár nappal fájt a derekam. Akkor már tudtam hogy lassan eljön az idő :)
2019. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!