Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hogy indult a szules?...

Nektek hogy indult a szules? Szerintetek ez mar az?

Figyelt kérdés

Hetfon leszek 39 hetes..

Viszont 3 napja tavozgat a nyakdugom elegge sok.. tegnaptol nagy wczgetek,kemenyedem stb.. meg nagyon hanyingerem van?

Van kozetetek olyannakinek igy indult?

Varom veletek mi a helyzet!☺



2018. aug. 18. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mind a három gyereknél. Ilyen után 24-48 órán belül beindult mindig a szülés.

Csak én mindegyiknél 38 hetes voltam, minden indítás, és egyéb "rásegítés" nélkül.


A nagymamám mindig innen tudta, hogy napokon belül szülők, mert neki panaszkodtam:D

2018. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen jelek után 3 nappal indult a szülés :) Sok sikert és a legjobbakat! :)
2018. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat😊

Vegre vannak normalis ember akik nem kotoszkodni jonnek!


Nagyon szeretek ilyen valaszokat olvasni , valahogyfeldob vagy nemtudom! Amugy mennyivek szuletett neketek a pici hanyadik het?kisfiu kislany?


Nekunk kisfiu lesz😍

2018. aug. 18. 12:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amugy tegnap ota alig mocorog. Remelem az nem baj..
2018. aug. 18. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 40hét 3napra született, kislány :)

Az nem baj, hogy keveset mocorog. Állìtòlag ez is jele, hogy már nem sok van hátra, viszont nekem az egész terhesség alatt a szülésig âllandóan aktívkodott. Most 10 hónapos, de egy pillanatig se tud nyugton ülni :D

2018. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 38+3 vagyok ma. Iszonyú aktív a fiam és az első is ilyen aktív volt a végéig. 39+6on született az első, de nem állt le. Nekem igazából semmi előjele ilyen nem volt. Apa mondta h hamarosan szülők. Mondom és miből gondolod? A válasza: az elsonel is egy héttel előtte mar harpia voltam és semmi sem vilt jó nekem 😅 na mondom köszi 😂😊 Ap a jós 😆
2018. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!