Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik szülés hogy alakult...

Harmadik szülés hogy alakult Nektek?

Figyelt kérdés
Első babámat természetes úton szültem gyorsan, másodikat szívhang leesés miatt császárral. Van esély rá, hogy a harmadik babát meg tudom szülni ismét természetes úton? Még nem vagyok terhes, a kisebbik gyerekünk csak 6 hónapos, de tervezzük a harmadikat és agyalok:).

2019. febr. 22. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Felesleges ezen most pörögnöd, ha még terhes se vagy! És annyi minden közbejöhet, hogy ezt előre nem lehet tudni.
2019. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez az én kérdésem:). Nem, nekem nem mindegy. Ha orvosilag szükséges legyen császár, de szeretném, ha nem az lenne.
2019. febr. 22. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem császár lett a 3. Kicsi is volt a korkülönbség. Kérdezte a doki, nagyon akarom-e megszülni. Mondtam nem. Kiegyeztünk egy császárban.
2019. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha még 6hónapos a második gyereke, nem ártana elöször azzal foglalkozni nem? Vagy meg se született az egyik, aztán már szülik is a többediket. Aztán mindegyik jön ide mártírkodni. Már ne is haragudj. Hihetetlen. Két csâszár után, kicsi korkülönbséggel nem nagyon lehet természetes úton. Mert a seb szétnyílik, de meg lehet próbâlni,de nem érdemes, és van ahol tilos is. Az unokatestvéremnek a masodik csâszára programozott császár volt.
2019. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van, de mindenképp olyan dokit keress majd, aki ezt támogatja.
2019. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! Ha valaki véletlenü/meggondolatlanul lesz terhes az a baj, ha meg előre gondolkozik akkor meg az ezek szerint:). Tudok egyszerre több dolgot is csinálni, így foglalkozom a 2 évesemmel és a fél évessel is. Nem ártana először elolvasni rendesen a kérdést, ugyanis úgy látszik nem sikerült értelmezni amit írtam a szülésekről.
2019. febr. 22. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Van eselyrá, hogy megpróbalhatod természetesen de ez főleg a dokin múlik (sajnos).
2019. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!