Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok mesélni olyan gyors...

Tudtok mesélni olyan gyors lefolyású szülést ahol még a kórházba érkezés előtt megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Kiértek e a mentők, hogyan zajott, hol született meg végül a baba, ki és hogyan tudott segíteni stb.
2019. márc. 1. 22:25
 1/5 obione ***** válasza:
Pécsen egy dokinő meg hirekben is bennt volt. Nem akart tul koran bemenni nagyon kiszamolta erre a haz első udvaraig jutott, ott szuletett a pici. 1. gyerek.
2019. márc. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm arra ébredt éjjel, hogy tolófájásai vannak, előtte nem is voltak jelei a szülésnek, enyhe derékfájása volt csak elmondása szerint, de nem gondolta, higy ez már a vajúdás lehet. Hívták a mentőt, de nem értek ki, 4 nyomásra megszületett a pici (burokban), apuka es a diszpécser telefonos segítségével. Szerencsére mindketten jól voltak, csak annyi történt, hogy tovább maradtak a kórhában mert a baba antibiotikumos kezelést kapott. Ez az egész a kiírt napon történt.
2019. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnél kiértek a mentők, elindultak vele a 30 km-re lévő kórház felé, de közben értesítette az orvosát is, mert tudta, nem jutnak el odáig (3. gyerek). Az orvosa elindult a mentő felé, felúton találkoztak, hogy megvizsgálja, aztán ott vezette le a szülést az út szélén, a mentőben.


Másik ismerősöm a kórháztól pár utcára lakik. Elindultak kocsival, de csak a főbejáratig jutottak. Ott szült meg az autóban, de orvosnak még tudott szólni a férje, így ott is volt orvosi segítség.

2019. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg vajúdtam 2 nőt toltak be, úgy, hogy már tolási fájdalmaik voltak. Az egyikük adatait ép feltudták venni közben, 2x hangzott el, hogy nagyon fáj és már meg is volt a baba. Másik anyuka kettőt nyögött szolidan és már kint is volt a gyerek. Bezzeg én 15 órát vajúdtam, aztán meg is császároztak. Rossz érzés volt, hogy nekem nem megy így. Ismerősöm rendőri segítséggel ért be a kórházba, olyan gyorsan jött a baba. Benne volt a hírekben is.
2019. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm nekem is fájások közben otthon tett vett, aztán hirtelen nagyon felgyorsultak az események, hívták a mentőket, de mire kiértek megvolt a baba otthon. :)


Én a kórházban szültem, de mindenestül 45 perc volt az egész. Mivel 100km-re volt a dokim és a kórház, így a dokim mondta, ha bármi gyanusat érzek, azonnal induljunk. Szokatlanul elkezdett szúrni a derekam, elindultunk, megvizsgált a kórházban és azt mondta, hogy azonnal szülőszoba.

Ha fájásokkal indultunk volna el, szerintem ő is az autópályán születik meg. :)

Szerencsénk volt.

2019. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!