Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom...

Ha nincs fogadott orvosom akkor mennyit engednek "túlhordani? "

Figyelt kérdés

Pár ismerősöm nem annyira rég szültek, volt fogadott dokijuk es mindenk eléggé sürgették és párnappal a kiírt időpont után beindították a szülést.(úgy hogy a baba és a mama is teljesen jól voltak)


Ha nincs fogadott orvosom akkor mennyit várnak vele?

Sztk-ba járok terhes gondozásra, szent istvánba fogok szülni.(csütörtökre vagyok kiírva)


2019. márc. 4. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

En is pont igy vagyok es pont ott fogok szulni.Nagyon jok ott a dokik egyebkent.

Par hete bent kellett toltenem par napot.Volt egy kismama akinél epp 1 hetet vartak,miutan megkapta a ballont. De reméljük nalad beindul szepen es nem kell tulhordanod.Egyebkent nagyon sok mindentol fugg.Nagyon a termeszetes szules hivoi ott es amig latjak,hogy a baba jol van,nem babralnak. De ez az en tapasztalatom...lehet masnak mas lesz

(Bocsi,hogy ékezet nélkül irtam)

2019. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Istvánban szültem mind a hármat.


az utolsó kettőt túlhordtam

1.sőt 10 nappal engedték

2.dik 8 nappal

(bár mindegyikkel indításra mentünk és de nem is kellett igazán indítani mert beindult :)

2019. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Istvánban a protokoll, hogy a 41. hétre legkésőbb meg kell születnie a babának vagyis várhatóan ha nem történik semmi akkor 40+6 napon este 8-ra be kell menni hogy feltegyék a ballont. Nekem volt orvosom de a főorvossal kellett találkoznom egy úgy nevezett “bemutatáson”, ő megvizsgált majd megmondta melyik nap kell befeküdnöm indításra. Nekem sikerült természetes úton gátvédelemmel így nem kell ettől feltétlenül félni. Könnyű szülést kívánok. :)
2019. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pecsi protokoll 42. het, ha minden rendben.

Cukorral 40+0

De sok helyen 41.het.

En is ugy vettem eszre, h a magandokik "nem szeretik" a tulhordast... Hogy miert? Arra meg nem jottem ra...

2019. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem szeretik halogatni, mert későbbre már van másik szülésre váró kismamájuk.
2019. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Egy normál terhesség 38-42 hétig tart. Ha minden rendben, ne hagyd, hogy piszkáljanak a 42. hét végéig. Minden beavatkozás újabb beavatkozást szül, ami komplikációkhoz és különböző műszeres befejezéshez (vákuum, fogó, császár) vezethet. Hagyd meg a babádnak és önmagadnak is a békés szülést/születést.
2019. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekemsem volt fogadott dokim. Az elsőnél 41. hetesen akartak indítani, de előtte nap 40+6 hetesen elfolyt a magzatvíz.

A lányomat is terminus után szültem, a kiírt dátum után mondták, hogy várunk pár napot, de legkésőbb 41 hetesen indítanak. 40+2 hetesen született, vele otthon fájásokkal indult.

2019. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!