Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3gyerekes anyucik, ez tényleg...

3gyerekes anyucik, ez tényleg így van? Az első szüléstől könnyebb a második, de a harmadik, az leginkább a legnehezebb?

Figyelt kérdés
Én pl kétszer könnyen szültem, másodjára sokkal könnyebben, mint először, valahogy nem akarom elhinni, hogy harmadszorra nagyon nehéz lenne. Tervezzük a harmadik bébit... :)
2011. máj. 19. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egyes szülés könnyebb,persze vannak kivételek is! Pl. baba nagysága gondolok erre is,vagy épp a fájások erőssége!
2011. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem volt nehezebb a 3. szülés. A méhösszehúzódás utána, na az borzalmas volt. Sok boldogságot a leendő nagycsaládhoz! Jó dolog nagyon :)
2011. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Jaj nem tudom bocsi off leszek én most állok a harmadik szülés előtt, és parázok rendesen mert én is ezt hallottam amit kérdezel...

Persze remélem nem igaz, az első szülésem hosszabb volt nagyon fájdalmas, a második meg extra rövid és utána ezerszer jobban is voltam. Most félek mi lesz:)

2011. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat!!

Kedves utolsó Kismama!

Ha túl leszel a szülésen- megírnád majd ide, hogy milyen volt? REmélem - és szorítok neked, hogy ez legyen e legkönnyebb!!

:)

2011. máj. 19. 22:34
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb, miért lenne az?

Minden szülés más, nem azon múlik, hogy 2. 3. vagy 4.

Ha az első 2 könnyű volt, a 3. is várhatóan az lesz.

Nyugi :)

Kétszer szült nő nem parázhat ilyenek miatt :)

Nekem a 3. olyan gyorsan meglett, hogy csak pislogtam :DD

2011. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 3. nagyon nagyon nagyon könnyen ment, viszont utána a szopizáskor illetve a méhösszehúzó injekciók után RETTENETESEN!!!! fájt, jobban, mint szüléskor... Az is igaz, h minden szülés más és más. Nekem ez volt az első olyan, hogy apuka is bent volt, hát ő annyira rosszul volt az elején, h mi a szülésznővel a vajúdást végig röhögcséltük, szó szerint. És kivételesen szót fogadtam a szülésznőnek, nem nyavalyogtam, megembereltem magam, márcsak apuka miatt is, és olyan simán megszültem gátvédelemmel, hogy a doki csak a köldökzsinór elvágásra ért oda...

Ilyen szülést kívánok neked is!!!

2011. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van. A második rosszabb volt, pedig még kissebb is volt. Talán azért éreztem rosszabbnak, mert az első gyereknél sokáig vajúdtam, és fokozatosak voltak a fájások. A másodiknál rövidebb és intenzívebb volt a dolog. Gyorsabban megvolt. Míg az elsőnél majdnem csak elaludtam mikor varrtak, a másodiknál, minden egyes szúrást éreztem....nem tudom, ez változó, szerintem
2011. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A tegnapi 22.18-as vagyok :) megírom mindenképp bár még 2 hónapom van :))Nagyon remélem pozitiv élményekkel jövök.

Érdekes amúgy ez az összehúzódásos dolog, nekem is azt mondták a másodiknál ez nagyon fog fájni főleg szoptatáskor, és ahhoz képest nem fájt csak enyhén.

2011. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Én négy gyereket szültem,de a 3.szülésem az valami rettenetesen gyors volt.Épp,hogy beértünk a kórházba fel az ágyra hármat nyomtam s már kint is volt a kisfiam 4300 és 58 cm-rel.

Talán a második volt a legnehezebb,pedig ő volt a legkisebb 3350 55 cm.Az első inkább nagyon hosszű volt,a negyedik viszont mivel indított volt így csak fél óra volt a fájdalom,de az borzalmas,4300 és 62 cm.

2011. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!