Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mekkora volt a kórházi...

Nektek mekkora volt a kórházi csomagotok?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és épp készítem össze a csomagunkat. A 3 részes bőröndszett legnagyobb darabját pakoltam 3/4ig, úgy, hogy a babának nem kell ruhát vinnem (de minden mást igen). Nem tudom, hogy nem fognak-e szólni érte, hogy nagy táskával megyek. A férjem azt mondja, hogy eddig egy heti ruha belefért ebbe a táskába. Most meg alig viszek ruhát. De a nagy csomag pelus, nekem az óriás betétek stb. foglalják a helyet rendesen. A közepesbe meg már csak úgy tudtam behúzni a zipzárt, hogy ráültem, mint a filmekben :)

A szülőszobás csomagom külön van, amiböl majd a köntöst meg a papucsot átteszem majd ebbe szülés után.


2019. márc. 20. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A közepes és a kicsi bőröndöt pakoltam be. A kicsi a szülőszobára, a közepes a gyerekágyas osztályra. Kellett ruhát is pakolnom a kicsinek. A nagy csomag pelenka egyébként túlzás.
2019. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy kézipoggyász méretű bőrönd, es a babanak a pelenkazo táska.
2019. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymeretu volt, de most max a kozepeset viszem.

Nm kell annyi betet, sem a nagy csomag pelenka ezek tenyleg sok helyet foglalnak feleslegesen. Ha kifogy max valaki visz be.

2019. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Mit tudtál ekkora bőröndbe 3 napra pakolni? :O

Nekem is kézipoggyász volt + pelenkát csomagban vittem.

Szobatársam egy nagy bőrönddel, 2 zacskóval meg ágyneművel érkezett (hozott magának rendesen párnát, takarót, kis párnát, gyereknek takarót, egyet amin alszik meg egyet amivel betakarja úgy, hogy nálunk a kórházban a peluson kívül minden mást adtak.)

2019. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Nagy csomag pelenka ?

Eleve mire a mekonium ( elso szeklet ) tavozik, az 1-2 nap. Kb. 4 pelenkat hasznaltunk el.

Magamnak napi 2 ejszakai Allways eleg volt.

2 haloing, 1 kontos, papucs, fogkefe , fesu.

2019. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a pelenkát minek teszed a bőröndbe? be van csomagolva, vidd külön.


Én egy válltáskával indultam neki, fogallam sem volt, hogy nem jöhetek már haza. végül a nagy utazótáskával költöztem be, szülés utánra pedig egy hátizsáknyi cuccom volt pluszba.

2019. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekünk adtak listát mit kell vinni. Hálóingek, köntös, két pár papucs, tisztálkodószerek, törölköző, betét, 40db pelenka, textilpelenka, babának kistakaró, cumi, cumisüveg, mellszívó, tejszaporító tea, betétek, evőeszközök.
2019. márc. 20. 15:19
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Te lakni mész a szülészetre? Nem szálloda. Mi a böröndszettünk legkisebb elemjét fogjuk vinni. Már össze is van pakolva. Simán befért tusfürdö, köntös, mamusz, váltóbugyi, váltózokni, betét, pelenka, pár body, rugdalózó, sapka, kesztyű, zokni pelenka, kis pléd, textil pelenka, fürdetö cumisüveg(ha kelleni fog). Férjem meg majd behozza a babakocsit.
2019. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bár igaz,ez nem magyarország, úgyhogy evöeszközt meg orvost vinni nem kell.
2019. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3 pakkal megyek majd (illetve 4, egyben kaja van 😄)

1 kozepes borond a szuloszobara (torolkozok, 2 haloing, kontos, 2 papucs, tisztalkodasi szerek, betetek, stb.


1 kisebb sporttaska a babacuccoknak


1 pelenkazo taska babaruhak

2019. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!