Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elején a ti is féltetek a...

Elején a ti is féltetek a szüléstől?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk de én nagyon félek bele kezdeni, ti is igy voltatok vele? Tudom ha mar megtörténik és terhes leszek nem fogom megbánni de rettenetesen félek hogy mi lesz utána
2019. márc. 21. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Elején???? Nem. De ahogy közeledett a nap aludni se bírtam😅 és még most is félek úton a második baba 😊
2019. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen! :) pedig már hármat szültem :)
2019. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már az elejétől Hadas Kriszta műsorokat néztem,annyira rápörögtem. De inkább élvezd a terhességet. Amikor eljön a szülés,úgysem jut majd eszedbe,h félsz. Inkább az,h legyél túl rajta. Én úgy vártam,h semmit nem tágultam,így sajnos császár lett a vége...
2019. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elején? 😂 Végig paráztam a terhességet 😂
2019. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott mar semmi sem fog érdekelni.

Bent nem marad 😁

2019. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csecsemő ápoló vagyok így jártam már párszor szülőszobán, emiatt nem féltem se az elején, se most 25 hetesen, de szinte biztos vagyok benne, hogy ahogy közeledik az idő, úgy fog majd rajtam is úrrá lenni egy kis pánik :)
2019. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Böbe1990 ***** válasza:
Az elején még nem, de igy 32hetesen már igen pedig harmadik baba lesz. Sokszor már aludni se tudok bele annyira rettegek a szüléstől.
2019. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Sem az elején, sem most, a 36. héten nem félek. Teljesen problémamentes volt a terhesség, így közben sem volt okom félni (aggódni persze aggódtam). Gyerek bent még nem maradt, bízom annyira a dokimban, hogy meg fogja oldani a dolgot. Persze biztos vagyok benne, hogy ha beindulnak a dolgok, nem leszek ilyen nyugodt :)
2019. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 emmavonal ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Normális, hogy vannak félelmeid a várandóssággal, szüléssel kapcsolatban. Sokszor a körülöttünk lévő anyukáktól sem kapunk pozitív megerősítéseket.

Az biztos, hogy megváltozik az élet addigi ritmusa, hiszen gyermeket hordasz majd a szíved alatt, utána a karjaidban. Ez mindenképp változást okoz, nem csak fizikailag, lelkileg is, a párkapcsolatban is. Mindenképp nagy feladat. De szerencsére a természet úgy alkotta, hogy a nő képes erre, ki tudja hordani, és meg tudja szülni gyermekét, azután gondoskodni tud róla, anyává válni.

Ha szeretnél érzéseidről beszélgetni, értő fülekre találni, hívd az Emma Vonalat. Ez egy anonim lelki segély vonal, képzett önkéntesek várják a hívásokat.

Elérhetőséget találsz az interneten.


Szép estét,


Helga, Emma Vonal

2019. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is vegig paraztam a terhessegem 😅 ettol fuggetlenul jol eltem meg a szulest, majd vallalkozunk tesora is 🙂 valoszinu akkor is vegig fogom parazni mert tudom mi var majd ram 🙈
2019. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!