Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek altatásos császárja...

Akinek altatásos császárja volt mesélne róla?!

Figyelt kérdés
holnap indítja az orvosom, de mivel egyelőre rosszul helyezkedik, nagyobb a valószínűsége a császárnak,mint a spontán szülésnek...fájásokon múlik,hogy segít-e a babának beilleszkedni vagy sem...
2019. ápr. 1. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
örülök,hogy ti jobban tudjátok...hogy én mit beszéltem az orvossal 😊
2019. ápr. 3. 00:18
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felelőtlen az orvosod, hajrá. Én Újszülött intenzíven dolgoztam, és bizony elég sok picinek kellett légzéstámogatás az altatásos császár miatt. Ahol kérésre kockáztatják a pici életét és egészségét, onnan menekülnék, de te tudod, ha neked fontosabb a kényelmed mint a gyereked jólléte, hajrá. Hidd el, nem buli az életedet lélegeztetőgépen kezdeni.
2019. ápr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8 hetes a babám, engem altattak.


13 órán át kaptam az oxitocint, de nem tágultam semerre, a gyerkőc pedig nembírta a fájást, így közölték,hogy császár marad.


Engem megkérdeztek, altatás,vagy érzéstelenítés..


Én ott már annyira kivoltam merülve,és elfáradtam lelkileg is,hogy az altatást választottam, mert nemakartam már több "kínlódást".


Ez volt 12 órakor,és 18 órakor láttam először a babámat.


Sajnos igen,kimarad a születés része, de én akkor és azóta sem foglalkoztam ezzel, mert az,hogy anya lettem, és ittvan a fiúnk, mindent felülír. :)

2019. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!