Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat szeretnék...

Kálmán Chloe kérdése:

Tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek, többi lent ?

Figyelt kérdés

39. hétben vagyok, bármelyik pillanatban megszülethet.

Nagyon nyugtalan vagyok, mert ahogy közeledik, telik azidő, annál jobban félek.



Minden tapasztalatot elfogadok, mit hogy csináljak. Lenne pár kérdésem, nektek milyen volt.



Mennyire fájt?

Ordítottatok közben?

Ott volt melletettek az apa? Ha igen, segített?

Volt valakinek olyan, hogy már az autóban / mentőautóban kinn volt a baba feje?


98% lesz, hogy természetes, ezért csak természetes szüléssel kapcsolatban szeretnék válaszokat! Köszi


2019. ápr. 4. 21:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A legjobban a kitolás miatt fèlek a legjobban.

Milyen volt? Mennyire fájt?

2019. ápr. 5. 13:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű szülésem volt. 5 órát vajúdtam, az fájt a vége felé. Majd fél óra alatt megszületett. Nekem a tolófájások nem fájtak, vagy nem éreztem. Párom velem volt, segített. Ne csak rémtörténeteket olvass 😊
2019. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Életemben nem éreztem olyan brutális fájdalmat, DE ahogy kint volt a fiam mintha elvágták volna és a fájdalom egy percig nem tartana vissza egy újabb szüléstől.

Nem ordítottam, befelé koncentráltam, 2-szer mondtam el szenvedve a férjem szerint, hogy "Ez nagyon sz.r". Neki hatalmas élmény volt, a csupasz mellkasára is tették a babánk és imadja a kisfiát.

Miután oxitocint kaptam csak a kéjgázt akartam szívni és nem érdekelt semmi más csak legyen vége annak az elviselhetetlen fájdalomnak...viszont nagyon jó érzés vokt tudni, hogy ott a férjem.. megnyugtató volt.

2019. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!