Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtál mikor megszületett a...

Sírtál mikor megszületett a gyereked?

Figyelt kérdés
A sírás az örömtől volt,vagy milyen gondolatok kavarogtak benned ? Mindenki sír ilyenkor ?
2019. ápr. 7. 08:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Császárom volt altatással, kicsordult a könnyem de szerintem azért mert elárasztott a fájdalom.
2019. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem sírtam egyiknél sem.
2019. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Én is és a férjem is elérzékenyültünk. Nehéz szülés túlhordás és végre a kezünkbe vehettük az egészséges kisfiúnkat. Nekünk életünk legszebb pillanata egyike volt így mi elmorzsoltunk egy-két könnycseppet. 😊
2019. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Kicsordult a könnyem mikor odamutatták, de nem zokogtam vagy ilyenek.Hát megvan,fúúú ez a gyerek belém fért meg ilyesmi jutott eszembe.Császárral szültem.
2019. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyiknél sem tudtam. Iszonyú fáradt voltam mindkét szülès utàn, örültem, hogy élek, és hogy vègre kint van.

Férjem mindkettőnèl sírt, pedig máskor sose szokott :)

2019. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Elsônèl nem (hüvelyi szülés volt), a másodiknàl igen (császár volt). Hozzàteszem a császár sokkal jobb volt, boldog voltam, mègis elsírtsm magam, amikor megláttam. Nem tudom mièrt, elèrzèkenyültem.
2019. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem sírtam. Kimerült voltam rettenetesen. (Sokórás vajúdás után sürgősségi császár. Ahogy benyomták az érzéstelenítőt, aludni szerettem volna leginkább, de nem tudtam.) Majd sírok az esküvőjén! :)
2019. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2019. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

Én sem.


Én vajudás végén miután azt hittem már nem élem tul, àtkerultem szülésre valami abszolut fájdalommentes euforikus állapotba, nyugodt, mosolygos, viccelődős voltam, de a dokik nagyon nem, nyomjon már!felig kint vaaan!nyomjon már! Igy felvettem a filmekből látott grimaszolos fejet, hogy lássák hogy komolyan veszem a szulést. (Mintha alkohol hatasa alatt lettem volna, nem is tudom leirni)

Amikor félig kint volt, csak ámultam rajta azert felejtettem el amugy nyomni.(érezni semmit nem éreztem)


Es amikor kivették, azon kivul hogy ilyen csodaszép babát még soha nem láttam (hatalmas mandula alaku szemek, keskeny áll, vekonyka száj, szabályos fejforma, babapocak, apro kezek), bennem egyből a kommunikacio volt az első, ami megmozdult. Vigasztaltam előre is amugy, hogy nem kell megijedni, ne félj, ne sirj (magamban), erre tényleg nem sirt fel..szerintem elaludt a nagy munkátol. Az orvosok nem tudom mit csinaltak azutan kezdett sirni csak.

Es akkor rámtették es már szavakkal nyigtattam hogy semmi baj. Erre csend es hatalmas szemekkel csodálkozva rámnézett. Mintha megismerte volna a hangom :)

2019. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam, alig tudtam megnyugodni, patakokban folytak a könnyeim. Nagyon problémás várandósságom volt minden értelemben, az utolsó pillanatig rettegtem, hogy ne legyen semmi gond a babával, mikor kivették és kikérdeztem az orvost, hogy minden rendben van-e vele, az öröm mellett úgy éreztem lejött rólam a kilenc hónap minden terhe, végre túl vagyok az egészen és egészséges lett a gyerekem.
2019. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!