Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apa mennyit lehetett bent...

Az apa mennyit lehetett bent nálatok a baba mellett a szülés utáni 3 napban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 08:37
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
86%

Sehol nem lehet bent apuka olyan vajúdóban ahol egyszerre többen vannak, mert sérti a vajúdó nők jogait. Hiába lobogtatod a paragrafusaidat, mert láthatóan értelmezni nem tudod.

Amúgy 17-es voltam. A 14-es nem én vagyok. Legalább vedd a fáradtságot, én nézd meg a százalékot. Várj! Segítek! 65 és 79... Na egyforma.

Tudod, attól, hogy azzal a válaszolóval egy véleményen vagyunk, nem azt jelenti, hogy egy ember írkál, hanem csupán annyit tesz, hogy más is tisztában van a jogszabállyal (veled ellentétben).

2019. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
29es: "e jogok korlatozasa nelkul!"
2019. ápr. 12. 09:56
 33/54 A kérdező kommentje:
Mindegy NEM KOMMENTELEK TOBBET, BARKI BARMIT IR, mert elszomorit hogy sokan ezt normalisnak tartjak, hiaba sokszor torvenyellenes, de aladolgoznak a hulye rendszernek, es a kommunizmusbol itt ragadt elmeleteknek, amiket azota szamos kutatas mar megcafolt. Igy semmi valtozas nem lesz itthon. Sajnalom. Nem maradok az orszagban. Szornyu ami itt folyik. Koszonom az ertelmes hozzaszolakosat. Sziasztok.
2019. ápr. 12. 09:59
 34/54 anonim ***** válasza:
88%

Nincs korlátozva a jog, mert mint a jogszabály is írja, "szülője" lehet benn, az meg biztosítva van.


Amúgy ezt a részt ajánlanám figylmedbe:


A (2)-(7) bekezdésekben foglalt jogokat a beteg a fekvőbeteg-gyógyintézetben meglévő feltételektől függően, betegtársai jogainak tiszteletben tartásával és a betegellátás zavartalanságát biztosítva gyakorolhatja.


Tehát a jogok gyakorlása közben ezzel a többi beteget nem zavarhatja. Engem és még sokakat zavart volna 3-5 idegen ember.

2019. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, én elég nagy feminista vagyok, és nagyon fontosnak tartom az apa szerepét, de most egyszerűen nincs igazad, semmi törvényellenes nem történik.
2019. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjátok, a kérdezőnek úgy látszik mondat értelmezési problémái vannak, az ilyennek felesleges bármit is mondani.
2019. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
88%
Tökre nem értelek.Külföldön szültél és be vagy szarva magadtól, hogy milyen jó dolgod volt. Itt meg leírta tízenX anyuka, hogy köszi Ő ebből nem kér és még neked áll följebb? Nem hulla mindegy neked, hogy kinek mi a kényelmes? Tényleg ennyire unatkozol, hogy más országok jogszabályait bújod és vered itt magad egy névtelen oldalon, hogy SZERINTED milyen rossz a magyar rendszer? Annak ellenére, hogy leírtuk: ezzel a magyar anyák meg vannak elégedve...
2019. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
79%
Szóval kérdező, szerinted teljesen rendben van, hogy idegen férfiak előtt kitárulkozva szoptasson az ember lánya? Akkor csináld, ha téged nem zavar. A törvényt még mindig nem sikerült értelmezned látom.
2019. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi fizetos 1 agyas szobaban voltunk, barmikor bejohetett, de nem alhatott ott. A tobb agyas szobakba nem mehet be az apuka abban a korhazban ahol szultem.
2019. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam végig a komikat.

Apás szülés volt, utána velunk volt az aranyoraban, aztán hazament. Reggel szültem, délután jött megint a látogatási időben. Kb negyed órara. Ki kellett tolnom a picit a szobából, be nem jöhetett. 3 anyukaval voltam egy szobában. En sem örültem volna, ha más férje bejön, amíg én első gyerekesként szoptatok stb...

Az ember vérzik, minden baja van, a szoptatás fáj az első par napban, ülni se tudtam a varratoktól, igazából ezzel a pár anyukaval se szívesen voltam egy szobaban, de hát nem volt felesleges 1 millánk hogy magánkorhazba szüljek. Ott bent is aludhat apuka..

De amúgy hamar elmegy a 3 nap, addig látogatási időben jöhet, az ajtóig, azonkivul telefonon, videohivassal beszéltünk. Ki lehet bírni. :) Székesfehérvaron szültem amúgy

2019. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!