Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apa mennyit lehetett bent...

Az apa mennyit lehetett bent nálatok a baba mellett a szülés utáni 3 napban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 08:37
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Utolsó mikor szültél ott, hogy kitolhattad a babát?
2019. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Győrben szültem, itt látogatási időn túl is jöttek be látogatni (sajnos). Apànak persze örültem, de ugye a szobatárshoz is jöttek folyamatosan. Nagyon rossz volt, alig tudtunk pihenni, engem zavart, hogy nem szoptattam nyugodtan. Amúgy elvileg a folyosón lehetett volna látogatni, de nem szóltak így sem.
2019. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Állami kórházban szültem Bp-n. Arany óra után a férjem ment haza. Két ágyas szobában voltam és szintén nem jöhettek be a kórterembe a látogatók. Én örültem ennek, mert első szülő anyaként az is kellemetlen volt, hogy az orvosok ki be jártak és úgy szoptattam... Más idegen apukákra végképp nem lett volna szükségem. Jó lett volna, ha a férjem velünk van, de nyílván más nem örült volna és mivel nem egy magán kórház,ahol azt teszel amit akarsz... Tiszteletben kell tartani másokat.. Sajnos láttam páran megszegték és bejártak,amikor a nővérek nem figyeltek .. Szerintem nem attól lesz valaki teljes értékű apa, hogy abban az x napban kórházban alszik e vagy sem. Nekem is hiányzott, mert én már egy hete bent voltam, de felnőtt ember kibírja. Szóval én örülök, hogy olyan kórházban szültem, ahol nézik az emberi jogaimat. Mert nekem jogom van nyugodtan etetni a gyermekem idegen férfiak nélkül!
2019. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
31-es cáfolnálak, én 6ágyasban vajúdtam igaz nem volt teltház, de csak a vizsgálatok idejére küldték ki az apákat.
2019. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
41es, szeptemberben szültem!
2019. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Tavaly.2018ban :)
2019. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, miért te szívesen szoptatnál olyan szobában ahol ott nézi a melled a tiéden kívül még 3-5 apuka például?


Amúgy amit te mondtál jogszabály, a beteg gyerekre vonatkozik és egy darab szülőre.

2019. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
55%
Az általad bemásolt jogszabály pedig azt mondja, hogy az anyát és az újszülöttet helyezzék el egy szobában szó sincs az apákról benne. Fuss neki mégegyszer, vagy kérj meg valakit hogy segítsen értelmezni.
2019. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm a választ. Csak azért kérdeztem, mert én is ott szültem 2015 januárjában és 2018 novemberében, és mind két alkalommal rászóltak arra, aki kitolta a babát.
2019. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
25%

Az apa és az anya is szülő, ugyanazokkal a jogokkal. A kérdezőnek teljesen igaza van, mindketten benn lehetnek, és nem lehet egy egyik szülő, sem a gyermek kapcsolattartási jogát korlátozni. Nemrég jött ki róla alapbiztosi állásfoglalás.

Sajnos a szülő nők fejében is át kell kattani valaminek, hogy ez működjön is.

Kérdező, ahol én szültem se lehetett volna látogatni, vagy kivinni a babát. A férjem mondta, hogy akkor próbálják meg megállítani. Utána már bejöhetett.

2019. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!