Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magas vérnyomás miatt császáro...

Böbe1990 kérdése:

Magas vérnyomás miatt császározhatnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, 35hetes vagyok. Elég magas volt a vérnyomásom 156/105 Egy napig hordanom kell azt a kütyüt ami 15percenként méri. Most fekszem de igy is 150.Vérnyomáscsökkentöt irt ki. A CI 2100 Sokat keményedek és görcsölök. Azt mondta a doki még 2hétig húzzam ki. Ki fogom tudni vajon?
2019. ápr. 12. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem befektettek 2 héttel hamarabb,kaptam vérnyomás csökkentőt,de nem sokat ért. Kihúztam a kiírt napig,viszont a vajúdas alatt semmit nem tagultam es gyógyszerrel is felment 180/100-ra,így császár lett a vége. Valóban nem játék.
2019. ápr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy gyógyszerrel sikerül beállítani.Hétfőn kell visszamennem, az orvosom kért labort is. Lehet toxiémára gyanakszik? Eddig még nem hallottam róla sosem, ma olvasgattam utána. Az újjaim bevannak dagadva. Aggódom a pici miatt.
2019. ápr. 13. 08:47
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

37.heten bekerultem 170 vernyomassal a korhazba. Szoba kerult a csaszar nagyon feltem tole, de mivel feherje nem volt a vizeletembe magyaran nem allt fent toxemia gyanu ezert csak gyogyszert adtak es allandoan mertek a vernyomasomat. Gyogyszerekkel is allandoan 150 volt. Szerencsere 38+0 magatol megrepedt a burok es beindult a szules. Utana par nap alatt magatol helyre allt a mindig is kisse alacsony vernyomasom. Szamits ra h szulesig mar nem fognak kiengedni. Szobatarsam toxemias volt, de ot se csaszaroztak meg, inditottak a szuleteset a 40.heten. De o mar bent lakott, honapokat toltott bent, karban tudtak tartani a tuneteket. Nincs okod a felelemre, jo kezekben vagytok a korhazban.


Megjegyzen, en ugy tudom, h a csaszar kockazatosabb, ha az anya magasvernyomasos.

2019. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul olvastam a kerdest, nem vagy a korhazban. Ha tovabbra is magas, en bemennek a helyedben. Utolso voltam.
2019. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az előbb 151/100 volt, pedig csak reggelit csinálni keltem fel. Kicsit megmozdulok és fel is ugrik. Ha fekszem nagyjából tartja a 140et.De hát nem feküdhetek mindig. 2gyerkőcöm van 3 és 8évesek.Őket muszály ellátnom. Nem értem miért nem viszi le a gyógyszer?
2019. ápr. 13. 11:09
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy 150 fölött azonnal kórház. Spontán hüvelyi szülésem volt.
2019. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap 160at mondtak, hogy ha a felé megy akkor menjek be :/
2019. ápr. 13. 12:41
 18/22 anonim ***** válasza:

En azert bemennek a helyedben a korhazba, van aki tud vigyazni a gyerekekre?

Ez sajnos nem jatek.

2019. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokim és azt mondta emeljek a vérnyomáscsökkentőn 1szemmel.3x1et szedjek akkor. Hétfőn találkozzunk és megbeszéljük a továbbiakat. Nem mondta, hogy bekéne menjek.. Ha minden kötél szakad és fentebb megy akkor bemegyek, bár remélem nem kerül rá sor. A nagyobb gyerkőcöt elvitte papája, a kicsi maradt itthon. Már igy is könnyebb egy kicsivel mert igy nem veszekednek legalább :)
2019. ápr. 13. 15:55
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

11# vagyok. Nálam nagyon hasonló volt,Dopegytet kellett szednem,először 2x1,aztán 3x1. Az volt az érdekes,h valójában nem is éreztem,amikor magas volt. De arra figyelnem kellett,h dagad-e a kezem,lábam. A kórházban pedig szinte minden második nap vizelet gyűjtés es azt vizsgálták. Nem vagy könnyű helyzetben két gyerekkel...

Azért holnap említsd meg az orvosnak azt is,h az ujjaid bedagadnak.

Kitartás! Majd írd meg,mi lett végül!

2019. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!