Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kitalálnál valamit csak azért...

Kitalálnál valamit csak azért a dokidnak, hogy hamarabb megindítsa a szülésed, ha már 40 hetes lennél?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem a harom szulesembol az elso spontanindult, fajdalmas volt, de rovid es jo elmeny.

Amasodik inditott volt es “eroszakos” modon, fogadott orvosom volt es utolag mar latom, hogy csak tul akart lenni rajta, amig amugy is ugyeletben van. Gyors volt, de rossz, kellemetlen.

A harmadik szinten inditott volt, de oka volt, a baba miatt kellett, de nem surgettek. Lassan inditottak, oxitocint pl minimalisan csak a gyorsabb megosszehuzodas miatt kaptam a vegen. Majd masfel nap volt, mire beindult, tenyleg raeros volt es minimalis beavatkozas tortent, de utana gyakorlatilag olyan volt, mint egy spontan indulo szules. Ez is szep emlek, csak hosszu volt.

Szoval bar hatalmas kulombseg van ket inditott szules kozott is attol fughoen, hogy milyen modszereket alkalmaznak, de a spontan volt a legjobb minden szempontbol.

Az inditott szulesbol sokkal nagyobb esellyel lesz csaszar, en ugy tudom, mar ezert sem a legidealisabb, ha nincs ami szuksegesse teszi.

2019. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!