Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 császármetszés után szülhete...

Miatta Vilmosné kérdése:

3 császármetszés után szülhetek még? Ha igen mennyi idő elteltével? Mivel szeretnénk még egy gyermeket. Csak nem tudom hogy merjen e vállalni.

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Az orvossal beszéld ezt meg. Minden helyzet más és más. Az orvos látja az aktuális helyzetet, és ért hozzá.
2019. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ne vallalj tobb gyereket....
2019. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a 2. es 3.kozt eltelt 7 ev.megis majdnem szetment a hegem,pedig 38+3 naposan programos volt a 3.

a 2.nal semmi gond nem volt meg,8 napot tulhordtam,vartuk,hogy meginduljon.szoval az ido nem igazan tenyezo.

a 3.utan Nekem nem ajanlott tobb terhesseget az orvosom.ha bele is vagnank,eltelt idotol fuggetlenul felidoben befektetne es legkesobb a 36.heten csaszarozna.

ezt az orvosodtol kerdezd meg.o latta a heged allapotat a 3.csaszarnal.

az en orvosom szerint terhesseg elott hiaba neznenk hegvastagsagot,nem szamit.meg terhesseg alatt sem igazan lenyeges milyen vastag.a vastagabb is szetmehet,es a vekonyabb is kitarthat a vegeig is gond nelkul.

2019. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal beszéld meg. A heged állapota nagyban meghatározó
2019. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem ajánlanak több terhességet a 3.után.

De nyílván ez mindenkinél más. Szerintem kérd ki az orvosod véleményét. Az mind1,hogy mennyi idő után vállalod, a heg 1 év után, vagy 10 év után is ugyan úgy szétvállhat.

2019. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd. Nekem májusban lesz a 3. Az első és a második között 7 év telt el, a második és a harmadik között 2 év 9 hónap lesz. Többet nem vállalok, mert nekem a dokim azt mondta, hogy kockázatos, úgyhogy műtét közben megcsinálják a sterilizációt is. Meg mi nem is szeretnénk többet. Ismerősöm a 4.et várja, az első már 21 éves, a második 19 éves. A harmadik 2,5 éves és ősszel születik a 4. Neki annyit mondott a doki, hogy fokozottan figyelik, legkisebb gondnál azonnal kiveszik a babát.
2019. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!