Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a szülés után 2 hétig nem...

Ha a szülés után 2 hétig nem lehet kivinni a babát, akkor hogy megyek el a varratszedésre 1 héttel utána?

Figyelt kérdés

Császármetszésem lesz március közepén, egy héttel utána a hasamon varratszedés. De most ugrott be, hogy a védőnő azt mondta, 2 hétig ne vigyük utcára a gyereket.


A férjem mindenképpen szeretne velem jönni. Meg kell kérni valakit majd, hogy vigyázzon a gyerekre vagy elvihetjük őt is?


A Klinika 10-15 perc taxira van tőlünk, és időpontra mennék, a terhesgondozós épületrészbe, szóval nem a kórházi betegek közé.



2016. jan. 12. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

1. Kilehet vinni.

2. Erre volt több hónapod,hogy kitaláld.

3. Valaki vigyázzon rá,ha félted a levegőtől.


Egy szülésznő. (Tényleg az vagyok!)

2016. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem lehet kivinni 2 hétig, akkor szerinted hogy viszed haza majd egyáltalán a kórházból? :) Hazateleportáltok?
2016. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan elviheted magaddal.
2016. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

Hmmm...és azt elárulod,hogybhogy viszed haza a babát??? Hacsak nincs balami levegőtől védett csodaalagutatok avkórházig akkor elárulom,hogy kiviszed a kórházból (igen,a szabadba) és berakod a kocsiba!

Na,most akkor ugyanezt kell megcsinálni,ha varratszedésre mész!

2016. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Férjem dolgozott aznap, de anyósom még nálunk volt, így 2 szoptatás között elmentem kocsival egyedül.
2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ugyanezt kérdeztük a védőnőtől, hogy de hát hogy viszem el a kocsiig levegő nélkül?:))


ő azt mondta, hogy nem szabad, csak amíg hazavisszük a kórházból. a barátnőm védőnője is ezt mondta neki, az hittem, hogy akkor ez a szokás.


ez nagyon jó hír, ha ki szabad őt vinni, nemcsak amíg hazajövünk!

2016. jan. 12. 14:55
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom annyit lesz kint a baba kb. mint mikor hazaviszitek a kórházból, így simán kivihetitek.

Mi is vittük varratszedésre, 1 nappal azután, hogy hazajöttünk a kórházból.

2016. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1: remélem, hogy mégsem vagy az. Persze, volt több hónapom mindenféle dolgok kitalálására, csak eddig nem jutott eszembe rajta gondolkodni.:)
2016. jan. 12. 14:59
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Én a klinikára nem vinnék be egy akkorát. Már magába az épületbe, úgy értem. Ki tudja milyen bacik röpködnek ott a levegőben, neki meg még igen gyenge az immunrendszere. De lehet, hogy én vagyok félős.
2016. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát utolsó, akkor te otthon szültél és kórházba se vinnéd a babát? Nekem a varratszedés ugyanis ott volt, a gyermekágyas osztályon, ahol előtte 3 napig a babával is voltam, nem értem oda mért ne lehetne bevinni a babát??
2016. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!