Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hèttel császár után hányinge...

2 hèttel császár után hányingerem van. Fáradtság okozhatja?

Figyelt kérdés

Ma reggel felültem az ágyban ès hányingerem lett.

Mitől lehet?


2019. ápr. 30. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Terhes vagy.


... Mégis milyen választ vársz? A hányinger kiváltását kismillió meg egy dolog okozhatja. Képzeld nekem meg tegnap este éjfélkor ahogy lefeküdtem lett hányingerem, mi okozza?

Sose tudjuk meg :)

2019. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keveset ettél feljött a sav.
2019. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Elkaptal valamit
2019. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem éjjel volt hányingerem, megettem 1 tejcsokit nem birja a gyomrom, de szeretem. 3 honapja szultem.

Amugy lehet, hogy csak ehes voltál.

2019. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Császárnak lehet a hányinger valaminek a szövődmènye?
2019. ápr. 30. 11:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fáradtságtól is szokott hányingerem lenni, meg alacsony vérnyomástól.
2019. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A császár szövődményei is járhatnak hányingerrel. De ha más tüneted nincs, nem kell egyből komoly problémára utalni. A fáradtság, a szülés utáni hormonális változások, az étkezés, de akár még az időjárás is okozhat hányingert. Tehát rengeteg oka lehet, és nem feltétlenül jelent problémát. Ha más tüneteid is vannak (erős, darabos vérzés, erős fájdalom, láz, stb.), akkor fordulj orvoshoz.
2019. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!