Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre Kórház Szülészeté...

A Szent Imre Kórház Szülészetén milyenek az orvosok?

Figyelt kérdés

Általánosságban milyenek

szakmailag, emberileg?

Bunkók vagy megértőek?



2019. máj. 2. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szuperek. 2x szültem ügyeletben, nem ereztem hárányát, odafigyeltek rám és a babára is. Amikor kellett, cselekedtek.
2019. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon kevés szülészetek egyike az országban, ahol bármelyik orvos kezébe is kerülsz, hálapénz nélkül is biztonságban vagy és a legjobb ellátást kapod.
2019. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most nagyon megnyugtattatok és már semmi aggodalom nincs bennem :)

Köszönöm!

2019. máj. 2. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos jön majd ellen példa is, de a többi kh-hoz képest hidd el, hogy tényleg jó hely! Én 5x szültem ott, abból 2x fogadott orvossal, 1x fogadott szülésznővel, 2x pedig ügyeletben. Kb semmi különbség nem volt!!!!
2019. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a főorvost ismerem, magánban is hozzá jàrok (gyerek előtt is, sima dokiként), jó fej és lelkiismeretes.

Több ismerős is szült ott még előttem, van, aki fogadott dokival, de körzetisként is, fogadott doki nélkül, mindenki jókat mondott róla. :)

2019. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon meg voltam elegedve mindenkivel ott!

1hetet mar bent voltam szules elott magasvernyomassal, mindenki szuper kedves volt. Amikor eljott a szules napja es be nem ert a szulesznom, mindenki nagyon odafigyelo volt, ellenoriztek folyton engem is a babat is mindig jott valaki. Szules utan is mindig rajtunk tartottak a szemuket. En igaz csak 1x szultem ott. De nagyon ajanlom. Azt mondta a szulesznom h ugyeletben is remek parosokat lehet kifogni, nem tudsz nagyon bele nyulni a xarba, mert nincs.

2019. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van Facebookon egy csoport szent Imre kórházban szültem /szülök. Ott is informálódhatsz mindenkiről jókat írnak
2019. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Orvosokat név szerint is tudnátok ajánlani? (A facebook csoporthoz csatlakozást egyelőre nem szeretném, félek, hogy kikerül a hírfolyamba.)
2019. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dr. Ádám Zsolt

Dr. Krasznai István

Dr. Barna Péter

Dr. Pohl Ákos

Dr. Tasi Róbert

Dr. Horváth Rita

Dr. Zsigmond Tamás



Hirtelen ennyi jutott eszembe, mindannyian nagy favoritok, emiatt minél hamarabb jelentkezni kell hozzájuk ha fel akarod fogadni őket. Állítólag egyébként az összes doki jó a kórházban

2019. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2019 szeptemberében szültem a Szent Imrében, ügyeleten.

Sima természetes szülés volt, nem éreztem hiányát vagy hátrányát annak, hogy nem volt fogadott orvosom és szülésznőm. 6 óra alatt meglett a baba. (Otthon hajnal 3-kor kezdődött, 10kor mentünk be a Kórházba, 4 után meglett)

Vizsgálatokra a Szent Imrébe jártam Sztk rendelésre egy Szent Imrés dokihoz (magánban biztos alaposabban és gondosabban vizsgált volna), a fontos Ultrahangokat a Czeizel Intézetben végeztettük.

Problémamentes volt a terhesség szerencsére, a szülés pedig jó élmény maradt. Köszönet és hála a Szent Imre Szülészetnek!

2020. ápr. 19. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!