Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szules utan kozvetlenul,...

A szules utan kozvetlenul, illetve a kovetkezo napon mennyit chateltetek/facebookoztatok/neteztetek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Én folyamatosan fotózgattam a kislányomat. Rengeteget aludt én meg gyönyörködtem benne. Instáztam amúgy, beszélgettem a barátnőimmel, képeket küldtem nekik, a családnak, az orvosomnak, a férjemnek ha nem volt bent.
2019. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Én sokat, mindkét gyerekem a kórházi napok 80 százalékát végigaludta, még szopi közben is nagyrészt aludtak, úgyhogy halálra untam volna magam net nélkül. A másodiknál egyágyas szobában voltam, hogy bejöhessen a nagyobbik is, ott még dumálni se lett volna kivel. Messengeren beszélgettem a családdal, barátokkal.
2019. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Most ez komoly kérdés lenne? A szülésnek mi köze van ahhoz, hogy mennyit lógsz az interneten?

De hidd el drágám, szülés után az lesz legutoljára a fejedben, hogy a facebookot megnyisd.

Tényleg. Szülés után fáradt leszel, a gyereken fogsz kattogni, magaddal alig fogsz tudni törődni. Az internetet meg úgy fogod használni, hogy amikor időd jut rá.

Ilyen osroba egy kérdést, már ne is haragudj. Kb mintha azt kérdezted volna, hogy főzés után ehetsz e.

2019. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 13, nem a kerdesre valaszoltal, te mennyit facebookoztal/neteztel a szules utani napon?
2019. máj. 10. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!