Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! . Akik császármetszé...

Kismamák! . Akik császármetszéssel szültek és akik gerincbe kaptak a szurit azoknak még mindig fáj a helye?

Figyelt kérdés

8 hete szültem császárral és Gercibe kaptam az érzéstelenítőt,

És ha oda nyúl a párom vagy ha végig simitja a hátam akkor hirtelen meg ugrom és nem fáj csak érzékeny! Nálatok meg van még?

Első császár volt nekem és első baba!

Kérlek titeket hogy ne szóljatok le! Köszönöm


2019. máj. 7. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt akkor sem mikor kiment az érzéstelenítő a műtét után.Pedig kétszer kellett szúrni mert először elugrottam.
2019. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az sose fájt , már aznap sem.

Nekem a hegem fáj bal oldalt. 13 hete volt

2019. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzékeny. 3 császár 3 különböző helyre adták be. A második,harmadik helye érzékeny, de ez lehet,hogy csak az idő miatt,mert viszonylag frissek. 3 hónap,19 hónap.
2019. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
A fiam 3 éves múlt őt is császárral szültem és bizony mai napig egy-egy frontkor érzem a szuri helyét.
2019. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy orvost vagy védőnőt. Egyébként szúrás közben pontosan azt kell érezni amit leírtál, 8 hét még nem sok idő.
2019. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!