Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után! Szoptatós anyukák...

Szülés után! Szoptatós anyukák hogy sikerült lefogyni? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Holnap pontosan 3 hónapja hogy szültem. Szoptatok. Viszont nem fogyok és nem is hízok a szoptatástól.

6kiló maradt még rajtam, de nagyon jó lenne megszabadulni tőle.


Bár igaz hogy a sprotolást nem kezdtem még el, mert egyedül vagyok a kicsivel és nagyon fáradt leszek a nap végére.


Ha elkezdek diétazni nem lesz hatássa a tejmennyiségre?


Szoptatás alatt lehet bármilyen fogyós készítményt szedni?! Bár gondolom hogy nem.

Csak láttam egy új készítményt amit most reklámoznak és elgondolgodtam rajta.


2019. máj. 7. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Semmi felesleges cukor (csokika, sütike), reggelire rozskenyér a croissant helyett, pogi, chips, ropi, stb. kizárva. Es futottam, legalább kétnaponta 40-45 percet. Semmi trükk, ennyire egyszerű volt.
2019. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogytam szoptatás alatt semmint.


Amint abbahagytam megindultak lefelé kilók. Pedig nem tettem érte semmit.


A fogyasztó készítmények nem érnek semmit és károsak is, szoptatástól függetlenül is.

2019. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad diétázni sem.


De lehet egészségesen enni.


Apránként lemásztak a kilok,

Még nem tettem semmit

2019. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Az első gyerekem után 8 kiló maradt rajtam. 5 hónapos volt már, mikor ez elkezdett magától lemenni. Semmit nem csináltam másképp, egyszerűen akkor indult meg. Úgyhogy nincs minden veszve :) a másodiknál sokkal gyorsabban történt ez, most 4 hónapos, és már csak 1 kg van rajtam egy ideje.
2019. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!