Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés, ennél sokkal jobban...

A szülés, ennél sokkal jobban fáj?

Figyelt kérdés
Egy rossz mozdulat következtében becsípődött egy ideg a derekamban. Nem tudok hajolni, se normálisan kiegyenesedni, mert borzasztó erős, szúró fájdalom hasít belém, és akaratlanul megakadok mozdulat közben. A fájdalom sugárzik a hasam irányába és a combomba is, kb. a térdemig, ha nem mozdulok meg,kicsit akkor is fáj. Ennyire erős, és kisugárzó fájdalmat még sosem éreztem, újdonság ez nekem, és ma az jutott eszembe, hogy de jó lenne egy járókeret :) tudom, hogy a szülés másképp fáj, de kíváncsi lennék, ehhez a fájdalomhoz képest vajon hol helyezkedik el a skálán? Oké, egyéni érzékenység, fájdalomküszöb, tudom... csak kíváncsi vagyok, mi vár majd rám. Köszi a válaszokat :)

2019. máj. 12. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a kezem is leamputalhatnak, az se fajna annyira mint a szülés. Nekem!!! Sosem birtam a mensis fajdalmat. A vajudas ugyanolyan csak sokkal de sokkal de sokkal erosebb.. Nekem nem nagyon volt pihenő h felkeszuljek a következő fajasra... Nekem iszonyatos volt. A kitolas meg gyaloggalopp meg a millio komplikácio ellenere is.. Nekem mondhattak h milyen jo mert jon a baba, mindig egyre kozelebb van, meg neki is faj... Bla bla. Mar bocsi de akkor engem ott pont nem erdekelt, csak h legyen vege :D
2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fajdalomküszöbe,illetve nem.egyforma.maga a fajdalom sem. Nekem személy szerint a derekamból induló és a lábaim felé futó borzasztóan erős görcseim voltak, abszolút nem hasonlított a menzeszhez. Olyasfajta fájdalom volt,ami felülírta az addigi meggyőződésem arról,hogy én tuti nem leszek ordítva szülő nő. Hát de,de még mennyire hogy az voltam 😁
2019. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon fugg a szules modjatol is, rohamszules a hirtelen tagulas miatt sokkal jobban fajhat, de ha tul koran mesz be a korhazba, vagy ido elott inditjak, kapsz oxitocint, mehszajmasszazst, ha nem a protokoll szerint haladsz, ha a hatadra fektetnek, sokat ctg-znek, az nagyon durvan fel tudja a fajdalmakat erositeni (volt benne sajnos reszem, pedig ameddig nemzavartak be, addig nem volt semmi gond, jol haladtam, es bar nehez fizikai munkahoz tudnam hasonlitani, teljesen birhato volt, na de aztan bezavartak a folyamatba sajnos, onnantol borzalom volt, tenyleg az elevenen elegetes elott lehet a listan).
2019. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Egy hang nélkül szültem meg a fiamat. Ott mondták, hogy milyen ügyes vagyok meg ilyenek, mert tényleg totális csendben voltam. Nem azért mert ügyes voltam, csupán azért mert, azt éreztem, hogy ha kinyitom a szám, akkor ott távozik az összes belső szervem.....
2019. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!